Бебешка аптечка?

  • 1 230
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Какви лекарства носите на път за бебето? newsm78 Само за Панадол се сещам...

# 1
  • Мнения: 1 883
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта

# 2
  • Мнения: 1 701
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта
Последното за какво е?

# 3
  • Мнения: 8 505
Против разстройство е последното.
Нося и кислородна вода/риванол,че моята калпазанка все се пребива някъде.

# 4
  • София
  • Мнения: 938
Не е зле да си вземеш и Дефламол/Пантенол - за ранички, изгаряне. Аз влача и Отипакс (ако ни заболи ухо) и някакви капки за очи - Тобрекс например, но моята има проблем с очетата. Същите капки помагат и при упорита хрема (от жълто-зелените), но не от един и същи флакон.

# 5
  • Мнения: 397
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта
Нося и кислородна вода/риванол,че моята калпазанка все се пребива някъде.
Peace Като тръгнем на път нося също така лепенки/анкерпласт, памук,
крем Елоком или Алергозан /ако случайно се обрине/, Nurofen, Tantum Verde, Vibrocil....
Абе гледам да има за всичко - за температура, за разстройство, за гърло, за носа, за обриви....
разбира се лекарства, подходящи за съответната възраст на детето!!!
Дано не се налага, но важното е да ги имаш за твое успокоение!!! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 894
нося панадол за по-ниска и Ефералган за по-висока температура. Задължително термометър, понякога памук и 70процентов спирт, дефламол, ампули с физиологичен разтвор, клечки за уши и няколко стерилни марлички.

# 7
  • Мнения: 161
Освен горе-изброените аз нося и Цларитин сироп и Урбазон,защото имаме алергии и да имам подръка за всеки случай ако се наложи.

# 8
  • Мнения: 1 883
Оксикорт - за рани - върши чудеса Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 526
Освен всичко изброено от майките до тук, винаги си нося ампула течен аналгин, ако недай си боже, вдигне много висока Т. Освен нурофен сироп си взимам и ефералган - свещички. Когато имам вкъщи, взимам и осцилококцинум и пулмекс бейби.

# 10
  • Мнения: 8 505
Забравих нещо важно-мазило при ухапване от насекоми-Фенистил,Псило-балсам (каквото имам в мимента).

Общи условия

Активация на акаунт