Категория" В"

  • 4 343
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
За 2-ри път ме късат на практика за категория "В" и то за незначителни грешки,наро4но ми натискат спира4ката  #Cussing out.Чувтсвам се ужасно,има ли някой като моя случай Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 5 622

 Незначителните според теб грешки, могат да доведат до ПТП, въпреки, че на теб не ти се вярва. Просто бъди по-спокойна на изпита, не мисли, че са те късали до сега и гледай да бъдеш изрядна във всяко едно отношение, не само пред изпитващия, а и след това като шофьор на пътя  Peace

Успех

# 2
  • Мнения: 6 167

 Незначителните според теб грешки, могат да доведат до ПТП, въпреки, че на теб не ти се вярва.

Успех

 Peace
допълвам - никой не иска да НЕ ти даде книжка.
не търси причините в това, че някой ти натиска спирачката
не се ядосвай.
успокой се и карай.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 324
Два пъти ме късаха на кормуване.
Първия път не видях един „Стоп” зад едно дърво в малкооживена улица, но това не ме оправдава, да съм гледала! Съгласна съм в случая, че ме скъсаха.
Втория път ме скъсаха за нищо, ама буквално за нищо! Е тогава много се изнервих, дразнещо и гадно е.

Чувала съм за случаи при които инструктора и изпитащият са в комбина и нарочно те късат, за да ти вземат паричките за допълнителни часове.

# 4
  • Мнения: 819
Аз на втория път взех книжка,първият ме скъсаха,само защото бях взела десен завой малко по-широко и ако имало отсреща кола,какво можело да стане...много се ядосвах тогава и се чудих как може за такава глупост да ме скъсат.Но сега,като се замисля,хич не е било глупост.Някои на пръв поглед неща ни се струват незначителни, но в някои ситуации на пътя могат да станат причина за ПТП,за това не се ядосвай, мисли,докато караш и всичко ще е наред!
А за какво точно те скъсаха?Обясниха ли ти ?

# 5
  • Мнения: 2 161
За 2-ри път ме късат на практика за категория "В" и то за незначителни грешки,наро4но ми натискат спира4ката  #Cussing out.Чувтсвам се ужасно,има ли някой като моя случай Cry Cry Cry
Незначителни грешки!Ти какво разбираш под това?Защото заради много такива "шофьори",които сами си определят нивото на шофиране,тук,в този форум постоянно оплакваме майки и деца,убити по пътищата на България.Ти не си човекът,който може да определи грешките си от какъв тип са.А щом ти натискат спирачката...ясна си ми колко добре си кормувала.
Тонът ми е остър,знам,но когато прочетем за смазано дете,изписваме по 100 страници със съболезнования.И някак си не върви сега след твоя гневен пост да ти пиша -"успех" или нещо от сорта,защото утре,като излезеш на широкия път ...Абе какво повече да пиша...

# 6
  • Мнения: 135
Natisna mi spira4ka,ne za predotvratqvane na PTP ili ne6to drugo ,kogato parkirah spored nego 6tqla sam da se ka4a citiram"leko na bordura"Sorry 4e ne pi6a na kirilica,ne sam na moq komputar v momenta.A pri edna negova namesa e qsno 4e ne sam izdarjala. Blagodarq vi za podkrepata mili mami:)

# 7
  • Мнения: 809
Два пъти ме късаха на кормуване.
Чувала съм за случаи при които инструктора и изпитащият са в комбина и нарочно те късат, за да ти вземат паричките за допълнителни часове.

Peace
Не казвам, че е практика, но наистина се случва! Не се притеснявай, ще вземеш книжка. Успех!

# 8
  • Мнения: 819
Natisna mi spira4ka,ne za predotvratqvane na PTP ili ne6to drugo ,kogato parkirah spored nego 6tqla sam da se ka4a citiram"leko na bordura"Sorry 4e ne pi6a na kirilica,ne sam na moq komputar v momenta.

Еее,това вече е грубичко, звучи наистина като да си е търсил причина...дали е само заради това? Аз,като се замисля, на изпита никой не ме е карал да паркирам/не че можех, то за 1-2 часа паркиране оставаше и да те изпитват после/  newsm78
Странно ми звучи за това да те е скъсал?

# 9
  • Мнения: 135
Da,ako i na men ne mi be6e stranno nqma6e da se oplakvam sega,no ni6to.Sa6to se proverqva kak se tragva s ra4na spira4ka ,i ako malko kolata mradne nazad pak si skasan.

# 10
  • Мнения: 10 983
Незначителни грешки няма!  Sad
И мен преди 8 години ме скъсаха на първото кормуване, но имаше защо. Като твоя случай сме много, вместо да се учим от грешките си, по-добре да не ги допускаме!

# 11
  • Мнения: 4 324

 Peace
Не казвам, че е практика, но наистина се случва! Не се притеснявай, ще вземеш книжка. Успех!

От 97 г. съм шофьор Wink Взех книжка от 3-тия път, като смятам че на втория се предствих много по-добре Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Горе главата, Crazy! Помисли си, че това е за твое добро и за доброто на другите на пътя. Следващия път внимавай повече и си вземи книжката  Grinning

# 13
  • Мнения: 377
Не се ядосвай. Взех книжка преди две години - явявах се 5 пъти и на 6 си платих.  Confused
2 пъти ме късаха основателно, единия път беше на кантар, но пак ме скъсаха и 2 от пътите с мъка можеше да ми измисли 1-2 наказателни точки, но не и да ме къса. И това не е само мое мнение, с инструктора си коментирах след всеки изпит, защото в крайна сметка си е в моя полза да си знам грешките и да ги изчистя.
Малко след като взех книжката разбрах, че на инспекторите специално им е "наредено" при всеки изпит да има скъсани.  #Cussing out
Все пак и ДАИ взимат пари при повторно явяване.  Tired
Не знам какъв е точно случая при теб, но стискам палци скоро да се похвалиш с книжка. И най-важното е наистина да си сигурна в себе си и да караш спокойно, защото книжката не кара колата.
И Chanel, при над 90% от тежките произшествия вината е на "мнооого добри шофьори"  /или поне те се мислят за такива/.  Sick

# 14
  • Мнения: 135
Горе главата, Crazy! Помисли си, че това е за твое добро и за доброто на другите на пътя. Следващия път внимавай повече и си вземи книжката  Grinning
[/quote]
Taka e!Saglasna sam s teb!Za men nai vajnoto e da sam vnimatelna na patq.Parkiraneto s bordura 6te go otrabotim:)

Общи условия

Активация на акаунт