Нехард петъчно - някой работи ли в петък?

  • 1 039
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Като гледам , целия офис  се е скатал и само се маркира работа  newsm78. Това добре, но и на клиентите се усеща, че не им се работи  Wink. А при вас как е ?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
почти като при теб.
Обаче добре, че в момента едно "слънце" ни огрява  Heart Eyes

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В момента е затишие. Но и утре съм на работа.

# 3
  • Мнения: 4 806
о, аз, аз работя в петък Simple Smile По много, че и в събота, а понякога и в неделя...

# 4
# 5
  • Мнения: 4 733
Половината от офиса са духнали уж по работа, само аз и една колежка бачкаме.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
За мое съжаление - и аз, усилно и то. Краен срок гоня... иначе ми е ужасно петъчно (с това хубаво време вън!) и ми е трудно.

# 7
  • Мнения: 3 268
От дъжда ли,от петъка ли,клиентите ги е хванала липсата Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 533
Спокойно е, не звънят телефони, няма e-mail-и, на никой не му се работи.

# 9
  • Мнения: 78
Петък не знам дали става за работа , някои може би се напрягат да свършат нещо , защото ги очаква почивка .Това , което убедено мога да твърдя е , че ПОНЕДЕЛНИК ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПОЧИВЕН ДЕН!!! chef

# 10
  • Мнения: 1 517
Щом се подвизавате из форумо, пък сте в офиси разни ясно е колко се работи в петък  hahaha Ама то и аз така... Чакам да стане 17.30

# 11
Спокойно е, не звънят телефони, няма e-mail-и, на никой не му се работи.

Същата работа и при нас  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 938
Имам работа за целия китайски народ, но не мога да се накарам да свърша нещо....Моткам се из форума, от време на време посвършвам нещо и ми е гадно, защото знам, че ще ми се отели вола другата седмица. Ама на, не мога.....И тоя скапан дъжд, и студ, и съм крива, и съм зелена, и ми настъпват опашкатааааа

# 13
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Уви, да.  Sad

# 14
  • Мнения: 221
никой не работи е петък следобяд и особено след 15.30...
мен така ме мързеше, че не е истина и с колегите само симулирахме работа  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт