възможно ли е да е алергия

  • 864
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 082
всяка сутрин синът ми ,когато стане има хрема-издухва по една кърпа сополи и през деня му няма нищо.това е така от доста години.когато беше по-малък тръгнах по лекари,но никой не можа да ми каже защо е така.само веднъж си поисках нагревки с лазер в носа и се беше пооправил ,но временно.възможно ли е това да е някаква алергия?по принцип той е склонен към алергии/например към котки със сигурност/и ако имаш алергия по цял ден ли е хремата или не  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Не е точно алергия, но има някакво дразнене /напр. от домашен прах/
А както го описваш прилича на моят проблем  Wink  Аз съм същата... Секретите ми намаляват единствено, когато пуша по-малко. Когато бях бременна напр. изчезна и се се появи отново след като родих и пропуших. Мисля, че колкото и да е неприятно, не можеш да напарвиш нищо по въпроса, може би хомеопатия  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 058
Като се събудя сутрин започвам да кихам и да ми тече носа. След един час ми няма нищо. Казаха ми, че е алергия, но не съм се интересувала повече.

# 3
  • Мнения: 2 700
Да алергия е. И аз съм същата. Имаше един период от време, когато не ми трябваше часовник, защото носът ми течеше сутрин 1 час и вечер започваше да тече точно в 22. Правила съм си разни изследвания и доказано имам алергия към полени, която при мен се проявява пролет и есен.
Виждам, че пишеш за котка. Аз уж нямах към котешки косми, но като се замисля точно, когато ми се появи алерията имах котка. Откакто я няма симптомите не са така силно изразени.

# 4
  • Мнения: 161
Възможно е да е алергия.Опитай да смениш възглавницата,одеялото,ако спи с пухени играчки да ги замениш с други, които не задържат прах.На едни приятели детето беше така,докато не откриха че в стаята има мухал/нова сграда/ и е влажно.Изнесоха се за известно време докато се справят с  ремонта и проблема се оправи.

# 5
  • Мнения: 2 082
БЛАГОДАРЯ момичета.дали хомеопатията може да помогне-как мислите

# 6
  • Мнения: 2 211
Да, хомеопатията се справя с алергиите. Пускам ти ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт