За гледащите CNN въпрос

  • 817
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Напоследък гледам доста СНН.
И отвреме навреме минават.. тези клипчета... Словения, Хърватска, Кипър, Армения ... Дарън дере....
Едни такива спотове насърчаващи туризма или инвестициите,
пъстри гледки от съответната страна...
като гледам и ми се иска да ги посетя тези места... " Средизимноморието, каквото беше" - слоган на Хърватска... и тн. Как да не искам  да отида да видя!

Е, ние къде сме!? Някой виждал ли е клип за България? Нямаме мозъци да направим ли, нямаме красоти да снимаме ли, нямаме пари да платим ли ...
защо не се появяваме.. защо все сме в новините с нещо тъпо ( В момента тойлет гейт покрай шаха)... или просто на никой не му дреме newsm78


# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм си заплюла няколко местенца за почивка от тези.  Laughing
Имаме такива спотове, заснеха ги преди две години и ги пускаха тук-там, но по CNN не съм ги виждала.
Може би защото не бяха никак сполучливи.  Rolling Eyes Меко казано. Ама много меко казано, даже.  Confused

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами как да са сполучливи, като поръчката е държавна и отива директно в рекламната агенция на стрина Пеня (примерно) , дето никога не е правила такива неща, но защо да не вземе хонорар... #Cussing out

Сблъсквала съм се съвсем лично с подобно нещо.

# 3
  • Мнения: 1 950
Ами как да са сполучливи, като поръчката е държавна и отива директно в рекламната агенция на стрина Пеня (примерно) , дето никога не е правила такива неща, но защо да не вземе хонорар... #Cussing out

Сблъсквала съм се съвсем лично с подобно нещо.

Точно така, напълно съм съгласна. newsm10

Малко офф, в края на лятото Агенцията по туризъм изработи дипляна на влизане в България да я дават на чужденците. Голяма новина беше, голямо чудо. Всички медии го отразиха. Все едно супер луксозен албум са направили, а то какво едно листче, което дори се отваря супер неудобно, а полезността на информацията вътре също може да се коментира.
Иначе големи хвалби, просто преработили се бяха много от Агенцията.
Докато нямаме истинска национална политика по тези въпроси, ей така ще си пишем и ще се чудим. И ще избираме да посещаваме близки и далечни страни.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ГОЛЯМ ОФФ..но като стана реч за държавна политика и туризъм, колко от нас знаят, че допреди 1950 г. Златни пясъци е било истинска джунгла с огромно сладководно езеро.
Имало е изобилие от диви животни, змии, костенурки..всякакви гадини.
Било е непроходим, див лес.
Спирали са кораби, за да зареждат сладка вода от езерото, върху което в последствие другарите са построили хотел Интернационал.
Той мазе няма, защото има помпи, които изпомпват бликащата вода.
(те го събориха тоз хотел скоро)

...та така за държавната политика.
Не ми стигат емотиконите да изразя недоуменито си.
Това вчера го разбрах.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
ГОЛЯМ ОФФ..но като стана реч за държавна политика и туризъм, колко от нас знаят, че допреди 1950 г. Златни пясъци е било истинска джунгла с огромно сладководно езеро.
Имало е изобилие от диви животни, змии, костенурки..всякакви гадини.
Било е непроходим, див лес.
Спирали са кораби, за да зареждат сладка вода от езерото, върху което в последствие другарите са построили хотел Интернационал.
Той мазе няма, защото има помпи, които изпомпват бликащата вода.
(те го събориха тоз хотел скоро)

...та така за държавната политика.
Не ми стигат емотиконите да изразя недоуменито си.
Това вчера го разбрах.

отчасти поназнайвам нещо, че това съм учила... пък глей ме сега какво работя  ooooh!

по кабеларката върви канал estate.tv - какви безумни реклами текат - зимните ни курорти са на по 3000 м височина и цял куп други щуротии...

# 6
  • Мнения: 794
Точно тази тема скоро обсъждахме.

Рекламните клипове са много ярки и според мен е жалко, че България изобщо не се рекламира по този начин...

Добре, че ще ни приемат в ЕО, за да ни спомене поне с нещо Ралица Василева....

Бтв. от време на време си пея :"Индияяя, incredible Индияя"  ..това ми влезе в главата.....
А как  ми е мъчно за incredible България  Tired

Наскоро се върнах от Турция, като си  бил на такова место с изкуствено залесени хълмове и солена вода, течаща от чешмите, оценяш съвем ясно и трезво какво представлява родината  и колко е пищна природата й....

Жалко наистина, че света остава сляп едва ли не за това ни богатство...

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 17:13 от Samantha Jones

# 7
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Вчера една колежка, ровейки за новини из руските сайтове, попадна на топновината им. А именно: силиконови гърди спасили българка при катастрофа в Русе. Сигурно си спомняте случката от преди няколко дни. Та тази случка вчера бе топновина във всичките руски сайтове - при това става дума за сериозни, а не за такива с жълти вести. Повечето цитираха "Ананова" като източник на информация. А въпросната Ананова е най-клюкарската агенция, по-клюкарска и от в. "Сън".
Другите може да влизат в новините с красиви гледки, ние пък - със спукани силиконови гърди.  Confused

# 8
  • Мнения: 6 417
Трябва да пуснат рекламен спот:"Елате в страната на Данчо Радев" Joy

# 9
  • Мнения: 239
Напоследък гледам доста СНН.
И отвреме навреме минават.. тези клипчета... Словения, Хърватска, Кипър, Армения ... Дарън дере....
Едни такива спотове насърчаващи туризма или инвестициите,
пъстри гледки от съответната страна...
като гледам и ми се иска да ги посетя тези места... " Средизимноморието, каквото беше" - слоган на Хърватска... и тн. Как да не искам  да отида да видя!

Е, ние къде сме!? Някой виждал ли е клип за България? Нямаме мозъци да направим ли, нямаме красоти да снимаме ли, нямаме пари да платим ли ...
защо не се появяваме.. защо все сме в новините с нещо тъпо ( В момента тойлет гейт покрай шаха)... или просто на никой не му дреме newsm78




Имаш позиция. Организирай движение 'Да направим БГ реклама по СИЕНЕН' и направи нещата, започни играта, но и следи резултата.

Аз знам, че имаш недоволство, но майките реват, а Мерцедесът си върви. Направи го - бъди БГ.

# 10
  • Мнения: 2 013
Аз си припявам Малейша трули Ейша...

Наистина са страхотно направени клиповете. А нашият май за нищо не ставаше.

# 11
  • Мнения: 6 167
Ами как да са сполучливи, като поръчката е държавна и отива директно в рекламната агенция на стрина Пеня (примерно) , дето никога не е правила такива неща, но защо да не вземе хонорар... #Cussing out

Сблъсквала съм се съвсем лично с подобно нещо.

Точно така, напълно съм съгласна. newsm10

Малко офф, в края на лятото Агенцията по туризъм изработи дипляна на влизане в България да я дават на чужденците. Голяма новина беше, голямо чудо. Всички медии го отразиха. Все едно супер луксозен албум са направили, а то какво едно листче, което дори се отваря супер неудобно, а полезността на информацията вътре също може да се коментира.
Иначе големи хвалби, просто преработили се бяха много от Агенцията.
Докато нямаме истинска национална политика по тези въпроси, ей така ще си пишем и ще се чудим. И ще избираме да посещаваме близки и далечни страни.

.... къде това?
не съм чужденка, ама през един и същи вход влизам в БГто откъдето и те Wink
таман 4 пъти тази година...таквоз чудо не съм видяла.

реза, дядо ми ми е разказвал за тези времена, които споменаваш за черноморието.

Общи условия

Активация на акаунт