Какво сте правили, за да запазите бащите на децата си?

  • 2 600
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Мами, не знам дали заглавието е съвсем подходящо. Темата ме провокира от случка с моя приятелка, чийто мъж надлежно беше кръшкал дълго време и накрая беше разкрит...естествено Embarassed Та сега мадамата направи такава постановка, за да изтръгне признание от любовницата, че имат връзка...че на мен ми падна шапката! Инсценира, че е журналистка и съответната девойка трябва да познае кой специален човек се е обадил за нея и в този леко игрив дух беше проведен разпит...И оназ изпя всичко...строшен майтап #Cussing out #Cussing out #Cussing out Сега моята приятелка искаше това доказателство (понеже мъжа й отричаше до дупка всичко), за да види какво да прости и оттук натам да запазва семейство.
Та на мен ми е интересно, вие правилили сте такива щури неща и дали е имало ефект, макар и временен? Wink Понеже аз като загубя доверието и нищо не може да върне нещата....ама свят широк Wink

# 1
Aз си признавам без бой.Да правила съм ги но по тайно.Наемам един дедектив като почна да го усещам че нещо не е наред.Не задавам въпроси дедектива ми носи отговорите със снимки.Е това беше отдавна ама май пак ще се заема със случая newsm78 Wink

# 2
  • Мнения: 2 723
Аз в момента съм на етапа загубено доверие ooooh!
Не знам дали имам сили да спасявам нещата... в тази връзка и незнам дали си струва да направя нещо подобно... Иначе не съм правила кой знае какво за разпадащите се връзки, но сега го има малчо и не отговарям само за себе си Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Мне...

Винаги, когато е трябвало съм научавала истината от източника. Не казвам, че е лесно, нито че е просто. Може да е донякъде проф. изкривяване, но бившия го хващах на всяка лъжа, дори дребна такава. Усетя ли се, че ме лъготят веднъж - повече човека няма шанс - следя всяка дума  Mr. Green

Има най-различни начини да различиш лъжата и да стигнеш до истината. Пример: разказ с много /неискани/ подробности или разказ без всякакви такива - показват лъжа. Странни забележки или коментари. Нетипично поведение като цяло...

После не ми трябва доказателство, за да накарам жертвата да признае, щом аз съм убедена.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
А иначе...какво ли не съм правила  ooooh! Не е за разправяне просто.

И още правя - нали заради детето си го виждам толкова често, слушам глупостите му и прочие все неща, от които с радост бих се лишила Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 20:43 от Isa

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
Сега като се замисля - много, много, ама наистина много глупости  newsm78, сега незнам защо, а това което съм си мислела тогава - сега ми се вижда жалко и смешно  Embarassed, какво съм си въобразявала просто незнам  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 809
Толкова неща съм правила,толкова съм прощавала,толкова компромиси със себе си.....сега като се сетя ми иде да си забия един CloseГолама патка съм била ooooh!

# 7
  • Мнения: 412
да много,много отдавна
аз го бях изиграла жестоко
разбрах за връзка негова,имах сим карта,за която той не знаеше
от този анонимен номер започнах да се обаждам на въпросната и да я заплашвам,че ще ги разкрия(защото тя тогава бе в дни преди сватба) и си бях в Рс,където бях студентка
след няколко дни ми звъни моя възлюбен (ама той не знае,че говори с мен)(очаквах го)и започва да заплашва,че не мога да ги разкрия,защото....
преди да чуя,защото-тата го прекъснах и му викам: "На телефона е еди-кой си,тоест твоята приятелка,ти откъде взе този номер?"
а той го е взел,съответно от оная мърда<аз само на нея бях звъняла(картата ми бе новичка.с нея я сефтосах)
тя се подплашила,че някаква анонимна мръсница ще ги раздуха и ще й се провали сватбата и веднага потърсила съдействие от другия евентуален потърпевш
така се издъниха ...... hahaha

# 8
  • Мнения: 2 863
Ами в най-общи линии му търпя настроенията, невероятните идеи, които развива, с цел освобождаване от грижи и отговорност и които ми отнема "един живот" да му ги избия от главата, търпя му грандиозното его, което обикновено избуява за моя сметка и ей такива нещица, дето и аз с радост бих разтоварила от себе си, ама малката шушулка като все повече го обиква, какво да направя... викам си да съм гледала, то за гледането гледах, ама какво видях е друг въпрос Joy.

# 9
Ами в интерес на истината нищо не направих за да го задържа!!!!!
Аз си тръгнах,той си тръгна всичко беше "Чао".Дори и сега да се върне пак ще го изгона,след толкова дългите 5 години.Истината е че
можеш толкова да намразиш човек в който си вярвал че те обича че
сега дори и плюнката не можеш да си хвърлиш на него! Laughing

# 10
Безкрайно много компромиси и унижения, които няма смисъл да разказвам.Но след вчерашния ни сблъсък и неговите за пореден път грозни думи по мой адрес смятам да спра да се унижавам.

# 11
  • София
  • Мнения: 13 204
Мне...

Винаги, когато е трябвало съм научавала истината от източника. Не казвам, че е лесно, нито че е просто. Може да е донякъде проф. изкривяване, но бившия го хващах на всяка лъжа, дори дребна такава. Усетя ли се, че ме лъготят веднъж - повече човека няма шанс - следя всяка дума  Mr. Green

Има най-различни начини да различиш лъжата и да стигнеш до истината. Пример: разказ с много /неискани/ подробности или разказ без всякакви такива - показват лъжа. Странни забележки или коментари. Нетипично поведение като цяло...

После не ми трябва доказателство, за да накарам жертвата да признае, щом аз съм убедена.

Лелеее Иса, да не ти пада човек.... Crazy Twisted Evil Twisted Evil

Представям си как му светиш в очите и му забиваш клечки под ноктите  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Лелеее Иса, да не ти пада човек.... Crazy Twisted Evil Twisted Evil

Представям си как му светиш в очите и му забиваш клечки под ноктите  Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако се наложи и до там бих стигнала, но психоатаките са моят слециалитет и си мисля, че вършат по-добра работа  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 13 204
Лелеее Иса, да не ти пада човек.... Crazy Twisted Evil Twisted Evil

Представям си как му светиш в очите и му забиваш клечки под ноктите  Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако се наложи и до там бих стигнала, но психоатаките са моят слециалитет и си мисля, че вършат по-добра работа  Laughing



Аби сигурно като те види човек изглеждаш добричка, миличка и кротичка.. а я какъв звяр се крие под таз измамна обвивка... Twisted Evil Twisted Evil

 Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 357
И аз съм "за" психоатаките! Правила съм го и е имало резултат, но за да ги прилагаш, трябва да мислиш трезво, а понякога човек като оглупее от таз любоффф ...... тогава прави само глупости! Лъжат те, ти вярваш, унижават те, обаче ти прощаваш и се радваш, щото все пак си успял да запазиш голямата си любов. ooooh! Ужас, ужас! Така правех аз преди малко повече от година, нооо вече край! Naughty Само психоатаки!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт