МОля дайте мнение за доц Маркова-Варна

  • 11 253
  • 18
  •   1
Отговори
Предстои ми скоро консултация с тази докторка.Казват 4 е е най добрата по проблемно забременяване.Знае ли някой с какво е толкова известна и какви са методите и.Благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Действително е с една от най-добрите репутации в града. Пусни в търсачката "доц. Маркова" и ще намериш много мнение.

На мен лично ми се струва малко по-консервативна спрямо други лекари. Например тя смята, че след всяко прекъсване на бременност трябва да се чака 6 месеца, независимо в коя седмица, как е станало и т.н. От различни места чувам също, че и тя е станала фен на инвитрото като "лек за всички проблеми", което аз лично не одобрявам.

Все пак е много добър избор за консултация, но винаги бих те посъветвала да търсиш поне 2 мнения по даден проблем  Peace

# 2
  • Мнения: 1 612
Аз лично не останах доволна от нея. Взимаше ми парите повече от година и половина и накрая освен, че отказа да ми подготви документи за инвитро по касата(графика бил запълнен, но ако съм си платила лекарствата щяла да намери време) не ми издаде никакъв документ за това какво лечение ми е провела или каква е според нея диагнозата ми.

# 3
  • Мнения: 32
Аз лично не съм доволна от нея. Верно име е и много търсена, но при мен претува всичко. Желая ти успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 769
Много съм чела и слушала за Маркова, но лично не съм ходила. Подобно на много от момичетата тук съм обиколила не един и двама доктори и съм склонна да вярвам на написаното  от svetli и lilia_n_s.

Аз лично гледам да не се навивам че даден доктор е 'много' или 'най- добър' и съвестен, защото следва разочарование.

Пожелавам ти искрено успех!

# 5
и ние имахме срещи с доц. Маркова - запознахме се през март или април 2005 г. и около половин година ходихме при нея с цел започване на процедура по инвитро, но след като на последната ни среща ни каза че за годината вече няма свободни места в графика й, а тогава беше септември 2005,  се насочихме към друг медицински център.
на мнение сме, че е много навътре в нещата и сигурно е помогнала и помага на много търсещи помощ.
решението към кой лекар да се насочите е винаги строго индивидуално и всеки трябва сам да си реши!

# 6
  • Мнения: 58
Здравейте! Май месец тази година се срещнахме с доц.Маркова. При първата среща останах много доволна. Изслуша ме внимателно, прегледа ме и думите й бяха: "Според мен трябва да направим една цветна снимка, да видим как са тръбите и тогава ще решим дали ще направим инсеминация или директно да преминем към ин витро". През юни направихме снимката, слава богу всичко беше наред. Тогава беше категорична, че имаме възможност да опитаме инсеминация, но каза , че ще се видим септември поради това , че излиза 2 месеца в отпуск. Чухме се септември съответно свободни часове имаше за октомври. При срещата през октомври реши че трябва другия месец да ни направи един пост коитален тест като ни каза да помислим дали въобще да правим инсеминация или директно ин витро. Това много ме подразни, защото тя говореше така като че ли разликата в сумата е 1000лв.Така или иначе ще стимулираме яйчниците, което струвало доста пари, по-добре да сме пробвали ин витро. Около 600-700лв.била стимулацията и 300лв.като си платим за консумативите, които се използват около 1000лв.струвала инсеминацията. Когато я попитах за ин витро отговора беше-5000лв. Кажете ми сега имали смисъл да правя инсеминация? Много съм объркана.

# 7
  • Мнения: 547
Дейли,здравей!Аз за Маркова знам че все гледа инвитро да прави.Когато ние отидохме в нейната клиника но при друга лекарка като двойка с неизяснен стерилитет и към тогавашния момент без правени инсеминации или други процедури лекарката ми заяви че трябва да си запиша час при Маркова,да приготвя най-малко $3000 за инвитро и да си знам че няма да стане.А за инсеминациите които в последствие правих не са ме стимулирали и ги правихме на един фоликул.Таксата в нашата клиника е 350 лв. с обработен материал /споменавам го защото в клиниката на Маркова попитах колко струва инсето и дали цената включва обработка на материала и момичето ме погледна неразбиращо и попита какво е това/.Отделно плащам изследвания за 32.50 лв. и си купувам прегнил за около 38 лв. /преди беше 22 лв./.Миналия месец правих лека стимулация за инвитро - на 3,5,7 ден по 150 единици мерионал и всичко стимулацията излезе около 200 лв. Друг е въпроса че имах само един фоликул.Моя съвет към теб е да не се хвърляте направо на инвитро.Щом няма проблеми които обезсмислят инсеминацията защо да се хвърляте на по-сложната и скъпа процедура.Смята се че най-успешни са 3 и 4 поред инсеминация,но това не означава че бебето няма да дойде при вас и от първия път.И ако ще правиш инсеминация или инвитро какъв е смисълът от този посткоитален тест.Стана дългичък постинг,но се надявам да съм ти била полезна

# 8
  • Varna
  • Мнения: 1 094
споменавам го защото в клиниката на Маркова попитах колко струва инсето и дали цената включва обработка на материала и момичето ме погледна неразбиращо и попита какво е това/.
Извинявай, но кое визираш точно под името "клиниката на Маркова"?

# 9
  • Мнения: 547
Ами клиниката в която работи д-р Маркова.Даже ни записаха час за след 2 месеца лично при нея,но се почувствахме добре от посещението там и не отидохме

# 10
  • Мнения: 547
Исках да напиша "не се почувствахме добре"

# 11
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами клиниката в която работи д-р Маркова.
Ами тя работи в ин витро центъра в АГ-болница и в "Майчин дом", затова те попитах за къде говориш.  newsm78

# 12
  • Мнения: 990
Миналата година правих ин витро при нея. Малко е груба , но иначе си разбира от работата . Не мога да кажа ,че не съм доволна ,защото благодарение на екипа им съм майка и то от първи опит . Който и лекар да избереш ти пожелавам успех !

# 13
здравейте момичета.Радвам се се че се отзовахте на въпроса ми.Виждам всякакви мнения по въпроса (за до Маркова) и ще ви кажа как мина моя преглед.По принцип аз съм с ,със един спонтанен аборт,стоматолог.Може би последния факт я накара да погледне на мен по по различен начин,т.е.като влязох при нея и започнах да и говоря тя беше искрено отегчена.Но както и да е.Прегледа ме и ми препоръча стандартното измерване на хормони и после цветна снимка.Показах и  на моя човек която е правена в частен медицински център във Варна и на черно на бяло пи6е че има 85 процента годни сперматозоиди.Тя я погледна и каза:"Искам да направите нова при еди кой си доктор" (само при него).Изследванията на хормони в еди коя си клиника(само там).  ....та въпроса ми момичета е защо не можем да си правим изследвания еди къде си а трябва в еди коя си клиника.Иначе общо взето аз съм доволна,но пък колкото хора толкова и мнения.Желая успех на всички.

# 14
  • Мнения: 256
Показах и  на моя човек която е правена в частен медицински център във Варна и на черно на бяло пи6е че има 85 процента годни сперматозоиди.Тя я погледна и каза:"Искам да направите нова при еди кой си доктор" (само при него).
Няма такова понятие като 85 % годни сперматозоиди. И ако наистина така пише на спермограмата, прави си сама извода. Направете качествена спермограма, там където ти е казала Маркова.
Успех:)

Общи условия

Активация на акаунт