Сто дал

  • 845
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Налага ни се отново да пием сироп Сто дал но тъй-като вече иамаме такъв но го отворихме преди един месец и половина може ли пак него да си ползваме или трябва да се купи друг.На опаковката пише че има годност 5 години.

# 1
  • Мнения: 3 042
След като ми остане някакво количество от сироп го прибирам в хладилника и го ползвам, когато се наложи. И Стодал имам прибран така.

# 2
  • където има любов
  • Мнения: 307
Разбира се ,че може да го ползваш!На лекарствата ,който се използват до няколко дни след отварянето си пише на листовката!Аз също си го прибирам в хладилника и го ползвам отново,като ми се наложи1

# 3
  • Мнения: 6 461
След като ми остане някакво количество от сироп го прибирам в хладилника и го ползвам, когато се наложи. И Стодал имам прибран така.
И аз така Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 526
След като е минал само един месец - няма проблем. Чувала съм обаче, че сиропи, които дори да имат годност 3 или 5 години от отваряне на опаковката, след една година вече не стават за нищо или качествата вече не са им такива, каквито са били в началото, дори и да са държани в хладилник. Ако има някой специалист или фармацевт може да каже със сигурност дали това е вярно.

# 5
  • Мнения: 8 505
Ако не е специално написано,че може да се употребява определено време след отваряне,важи срока на годност.

Общи условия

Активация на акаунт