ortopedi4en problem ''pes calcaneovalgus''ili planovalgusno hodilo

  • 1 007
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
 imam bebe na 9 meseca rodi se s krivo kra4e i ravni hodila diagnozata koqto i postaviha sle bezkraino hodene ot ortoped na ortoped e ''pes calcaneovalgus''ili planovalgusno hodilo.nqkoi 4uval li e ne6to za tazi bolest nqkoi imal li e takav problem.sega e s gips a posle 6te nosi ortopedi4ni obuvki.na pat sam da se ot4aq za6toto ve4e nqmam doverie na doktorite i ne znam dali le4enieto koeto predpriehme 6te dovede do rezultat ili otnovo e vapros na pari.imam nujda ot savet i ot pomo6t.

# 1
  • Мнения: 138
Моята дъщеря преди 8 години се роди с изкривяване на двете ходила.Не се отчаиваи поправимо е сега нищо и няма.Когато се роди още същият ден и сложиха гипс след три месеца я оперираха .Когато стана на година и половина и направиха втора операция защото ходилата пак се изкривиха и след това вече не сме имали проблем иначе да наистина трябва да си платиш.Първата операция ми струваше 1500 лв а втората 1000лв.Оперираха я в Стара Загора при д-р Васев детски ортопед ако искаш пиши ми на ЛС.

# 2
A z imam sijtiya problem  deteto mi e vece na dve godinki i polovina hodeh prez jest mesesa na pregled v Gorna Banya preporicvaha mi samo masji na krakata.No tazi sedmisa kato hodih profesora mi kaza,ce sme za operasiya no sim mnogo obirkana  neznam dali operasiyata e nay pravinoto,za neya i dali 100% ste se opravi nikoy ne kazva nisto.
 

Общи условия

Активация на акаунт