странен аромат в памперса!!!!!!!

  • 767
  • 5
  •   1
Отговори
моля ви за помощ, много съм притеснена! дъщеря ми има странен аромат в памперса, които  не мога да определя точно- има нещо спиртно и сладникаво, но определено не е на пишкано! моля ви, ако имате представа какво може да е това, пишете ми! благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 430
Бих те посъветвала да дадете стерилна урина за изследване. Дъщеря ми е с проблеми с бактерии в урината от 1-годишна и първия признак, че пак са се появили беше странната миризма на урината. Не е като на урина, не е ина ацетон, а по-скоро на ... нещо като на ако, на сладко.

# 2
може ли да ми пишеш по-подробно за какво става въпрос и какви са тези бактерии в урината, сериозно ли е? не мирише на ацетон, но не мога да кажа, че мирише на сладко, по-скоро на някакъв препарат!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
И аз бих те посъветвала да направите изследване на урина, да не би да има инфекция на пикочните пътища.
Акито как изглежда?

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
...по-скоро на някакъв препарат!

И Калина, когато е била с бактерии в урината е имала подобна миризма от урината - нещо средно между химикали и застояло. Пусни стерилна урина!
Дори да се окажат бактерии - случва се. Вече, ако започнат редовно да се появяват, се търси причината чрез различни изследвания. Пусни стерилна урина след много добър тоалет /педиатърът ще ти обясни как се взима стерилна урина/ и не се притеснявай предварително.

# 5
акито е нормално! непременно ще пусна изследване на урината! надявам се, че не е нищо сериозно! благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт