И отново за свеки...

  • 1 938
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Преди няколко месеца писах за проблемите ми с бъдещата свекърва...Не стига че ме тормозеше докато бях бременна а когато загубих бебо не стига че не се обади да ме пита как сам започна да разправя че вината е в мен и че докато сме се карали съм се удряла в корема и затова съм загубила бебчето... А аз толкова много го исках.....След всичките си опити да ни раздели със сина и, сега на 21 октомври ще се женим а тя отказва да дойде на сватбата.От ритуалната зала ни дадоха книжки и някаква касета с откъси от сватби-гледах как свекървите са щастливи,захранват младоженците и се радват за тях и се разплаках.Защо при мен няма да е така?Не стига че толкова мъка ми причини тази вещица а когато аз се реших да и простя тя ми се обади дa ми каже че не искала и да чуе за тази сватба.Каза уж че нямала нищо против мен, че вината не била моя-просто нямала време и средства да се подготвя за сватба сега.Не знам какво да правя!Искам всичко да е наред-това би трябвало да е най-щастливият ден в живота ми!Не искам нищо от нея,не разчитам да ни помогне с нещо....Просто се надявах на този ден да няма скандали и интриги и всички да бъдат щастливи.Чудя се как да постъпя?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
А какво ти пречи да бъдеш щастлива? Няма да се жениш за свеки я. Ако иска да идва, няма да си първата, омъжила се без присъствието на свекърва. Радвай се на мъжа си, изживей си празника - от това ще загуби само тя. По-добре ли ще е да дойде и да се цупи през цялото време?
Един ден всичко се връща на този свят. Ще дойде време, когато тя ще има нужда от вас.
А бъдещия младоженец какво мисли за държанието на майка си?

# 2
  • Мнения: 91
ЕЕЕЕЕ, ама как може да има такива хора smile3515.Да го направи поне заради сина си. Така на теб и да не ти пука, че я няма- на него ще му е кофти- все пак му е майка.
Дано се наредят нещата и да си изкарате весела сватба - със или без нея! newsm10

# 3
  • Мнения: 2 657
Виж какво,не си го слагай на сърцето-какво ти пука,4е няма да дойде на сватбата ви?Я престани да се ядосваш и тормозиш с нея и си гледай мъжа Peace

А ето и моята история,която е по4ти като твоята...

Когато бях в 5-ти месец прокървях и то,защото исках да им помогна,най-ве4е на мъжа ми,4е свекър ми полу4и инфаркт,а тя ненадейно след седмица се разболя.И това 20-на дни преди сватбата.та тогава остана ресторанта на плещите на мъжа ми.И тъй като,си казвах,4е няма как да си стоя аз в къщи и той да се бъхти за вси4ко,ходех и по цял ден стоях там и хвър4ах ту на сам,ту на там.Отделно ти4ахме и при тях в болницата.Е тях ги изсписаха,а аз прокървях и мен ме приеха за задържане.Когато си тръгвах единия слетобяд от болницата срещнах свекито и тъкмо се бях зарадвала и трогнала,4е явно поне малко се е променила и е решила все пак да дойде да ме види.То тя ми заяви,4е идва при еди кой си на свиждане #CrazyУж беше здрава,а тя си вдигна партакешите два дни преди сватбата и замина в София там в болница.Защото била много болна,а тия тук били некадърници.Какви смс-и пращаше на мъжа ми в деня на сватбата-не ви е у памет.На самата сватба не присъстваше,а с цялата си наглост звънна на свекърми,4е край тя умира/звънна ве4ерта на сватбата и каза така/.а на другата сутрин сестра й се обади и каза,4е я изсписват.Хи4 не ми пукаше,4е не е на сватбата,даже напротив радвам се,4е така стана.естествено,4е на мъжа ми му бе криво и болно,но сватба имаше,въпреки смс-те и въпреки дрънканията на баба му/майка й/,4е не го ли е срам той да прави сватба,а майка му ....На изсписването на детето също не дойде,ама хи4 не ми пука.
сега сме в поносими отношения,защото аз реших,4е ще отвръщам на лицемерието и мазненето и със същото.Еми каквото по4укало,такова се обадило Peace

Гледай си живота и мъжа и хи4 не и се връзвай,4е нямало да идва на сватбата ви.И като няма да дойде какво,вие без нея сватбата ще си я направите.на нея ще и се смеят хората hahaha

# 4
  • Мнения: 1 058
Ти трябва да си най-щастлива щом вещицата няма да идва. Какво по-хубаво от това ако няма неприятни хора на такъв хубав ден. Колкото по-малко я виждаш, толкова по-щастлива ще бъдеш. Весело изкарване на сватбата и щастлив семеен живот.

# 5
И моята е животно,ама твоята бие всякакви рекорди.Ами като не иска да идва на сватбата,не иска-насила хубост не става.Сигурна съм,че след време ще съжалява.
Важното е вие с мъжът ти да се обичате и уважавате,всичко друго няма значение!
Желая ви щастие от все сърце!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 203
Напълно подкрепям казаното до тук  Peace. Не се ядосвай излишно. Важното е да си в добри отношения със съпруга си и той да ти пази гърба от свекърва ти. Весела сватба и много щастие!

# 7
  • Мнения: 178
Не се ядосвай излишно!Колкото по-малко контактуваш с такава "хубавица",толкова по-лесно ще ти бъде занапред.Мойта "хубавица" е нещо подобно и откакто не се виждаме и чуваме с месеци, ми е много спокойно.Желая ти много,много щастие! 

# 8
  • Мнения: 6 992
Не стига че ме тормозеше докато бях бременна а когато загубих бебо не стига че не се обади да ме пита как сам започна да разправя че вината е в мен и че докато сме се карали съм се удряла в корема и затова съм загубила бебчето...
Ако ми беше казала на мен подобно нещо, щях да се радвам, че не иска да дойде на сватбата ми. Пълен игнор. Не се тормози заради нея. Ако иска - да идва. Като не ще - не ще.

# 9
  • Мнения: 2 040
Ами като неиска да не идва .. защо ти е да е там, ако ще разваля настроението на теб, на съпруга ти и на гостите с физиономии ...
Нямала пари за сватбата на сина си .... е те тва не ми е ясно и не мога да го проумея ... Колко деца има свекърва ти?
После ще разбереш, че по- добре е било, че я е нямало ... Достатъчно злословия си чула по твой адрес от нея и продължаваш да я искаш ... аз такъв човек заличавам от живота си и все едно не съществува за мен ... даже ти се чудя как си могла да преглътнеш думите, че си искала да загубиш бебето си ... това само една луда жена може да го изрече ...
Жалко само за съпруга ти, който сигурно ще му е мъчно, че майка му няма да е на сватбата му, но никой не избира родителите си ..  Peace

# 10
  • Мнения: 1 938
Да не ти пука! Hug
 ignore2

# 11
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Бях на 2 сватби, на които свеки липсваше. Трябва да знаеш, че не бяха по-малко весели - дори напротив. Липсата на хора, които са против събирането на младоженците, дори е желателна.

# 12
  • Мнения: 270
Според мен,не може да приеме факта,че сина и вече е голям и самостоятелен и иска да създаде свое собствено семейство.За сега не и обръщай внимание,рано или късно ще се примири с това.Не позволявай тази жена да помрачи един от най хубавите дни в живота ти.
Бъдете много щастливи.  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 268
Тя като е такъв темерут,по-добре е да не идва.Съчувствам ти,че така започва съвместния ви живот с мъжа ти,но това не е края на света.Важното е вие да се обичате.Той какво мисли по въпроса за майка си?

# 14
  • Мнения: 2 019
Напълно подкрепям казаното до тук  Peace. Не се ядосвай излишно. Важното е да си в добри отношения със съпруга си и той да ти пази гърба от свекърва ти. Весела сватба и много щастие!
тя не заслужава твоето внимание,аз никога не бих и проговорила

Общи условия

Активация на акаунт