влизам в лудница....сбогом!

  • 1 898
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Вече почти месец Никола заспива след 12 вечерта!Понякога с рев, понякога не....Снощи заспа в 2 ч. #Shocked след кански писъци, а нищо му няма, поне така мисля.Коликите свършиха преди повече от месец, зъби още не се показват/с изключение на един кътник, ама той така си стои от октомври/, няма температура, не е гладен или мокър....абе, всичко тамън, но мъничето се дере зверски.Че е бебе, бебе е, поревава си....но чак пък всяка нощ.Не съм чувала друго дете да заспива толкова късно!Сякаш имам две различни деца - едното денем - смях, игри, душичка, нощем - вампир!С мъжа ми вече сме на края на силите си, нервни, изморени, почнахме да си вкарваме и реплики #Bad Talk Гадост!!!Бабите ни натискат да сме го премивали през метлата #Shocked Т'ва вече ме разби окончателно, не мога повече, отивам в лудница! #Puppy dog

# 1
  • Мнения: 4 414
чакай ме! и аз скоро ще дойда:)
ние сме същата история, но от 2 седмици...все се надявам да премине, че с таткото сме  #Silly  #Silly
става и през нощта играе си и после пак удря 1-2 часа рев преди да заспи!
а преди си заспиваше сама в 20:30 - 21 и си спеше до 7:cry:
какво е това чудо не знам:(

# 2
  • Мнения: 5 241
И аз идвам с вас  Crazy
От извесно време нито денем нито нощем спи  Rolling Eyes Ако го излъжа да заспи е за 10-15 мин. максимум  Sad Започнах да го вземам на спалнята при нас само и само мир да има и да си починем и ние с баща му.Но пак се буди и пищи.Капака беше снощи събуди се с писък и 1 час рева,накрая и аз ревнах,после се успокой и започна да ми се смее.Носът му беше запушен и посред нощите правих промивка,давах панадол и към 3 часа заспа.Неиска и да яде абе лудница всички ми повтарят че е рано за зъби,а аз не намирам друго обяснение за държанието му,така че ме чакайте и аз съм за лудницата вече  Crazy

# 3
Ми и нашия почна през нощта да се събужда по 2-3 пъти и да хленчи. Не иска да яде. Иска бибата и се върти малко и заспива пак. И това от 2-3 седмици. Луднала съм и аз #Silly

# 4
  • Мнения: 2 258
Момичета защо не пробвате с чая на Блевит-Суено...През нощта можете да го давате вместо вода.Аз така отучих Деничка от нощното.Действа успокояващо-може пък да помогне:)Оххххххх като си помисля ,че може би и нас ни чака същото:)

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ех зъбки,зъбки...Според мен само това може да е причината.Търпение майчета и на това ще му се види края...Едва ли съм ви окуражила,но  стиснете зъби,гушкайте си ги ,спете ,при първа възможност,за да имате сили за подобни безсънни нощи и скоро ще се радвате на едни белички зъбчета.Успех!

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Ами ние имахме същия проблем , но ще ви кажа как го преодолях този момент.И при двете ми деца имаше ефект , опитайте и вие.Като започне няколко вечери да си ляга късно и да реве , да не иска да спи махах едно следобедно спане.В смисъл ако спи следобед до 6-7 махни този сън , нека се измори хубава и да видиш как бързо в 20.30- 21 ч. ще си заспи.Наистина помага мили майки.Ще се радвам ако и при вас се получи. Grinning

# 7
  • Мнения: 4 414
уф, ние имаме вече 6 зъба и досега си излизаха почти незабележимо, което не значи, че така ще бъде и за напред, де...
иначе Ния сама си спря нощното харнене към 4-ия месец. никога не съм и давала вода нощем. сега я кърмя посред нощ, но и това не помага - наяде се и почва купона - или играе или продължава да реве:(

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, тия пусти зъби само нощем ли растат Mr. Green Сега хлапето спи като пор - телевизор работи, говорим си на висок глас, клавиатурата на компа трака, навън пуцат пиратки #2gunfire , а той къъъърти Sleeping Нощем сякаш е на пружини, да му се не знае Confused

# 9
  • Мнения: 4 414
Цитат на: angi
В смисъл ако спи следобед до 6-7 махни този сън , нека се измори хубава и да видиш как бързо в 20.30- 21 ч. ще си  Grinning

пробвахме го това - не става:( наистина заспива в 20:30, но цъфва в 12-1 и тогава ела да видиш какво става! предпочитам да заспи в 12, но да изкара до 6 поне...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Цитат на: agneshka
Цитат на: angi
В смисъл ако спи следобед до 6-7 махни този сън , нека се измори хубава и да видиш как бързо в 20.30- 21 ч. ще си  Grinning

пробвахме го това - не става:( наистина заспива в 20:30, но цъфва в 12-1 и тогава ела да видиш какво става! предпочитам да заспи в 12, но да изкара до 6 поне...


Същата картинка. Изнемощял заспива, но след макс. 2 часа се събужда. Миналата нощ имаше купон от 1 до 3 и нещо, какво ли не опитах, и в нашето легло не щя да спи - искаше да се катери по стената, като го дръпна, реве, извива се и пак потегля... Говоря му, пея му, той се хили. Оставя го сам в леглото - рев и обиколки покрай решетката. Чувствам се като надзирател в затвор.
Това вече три месеца продължава (от около 6-месечен...)

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Мда-а-а, явно няма да ми е самотно в лудницата!Ей, не че съм лоша, ама като чета, че не сме само ние така, някак си по-добре ми става Tired Тази вечер ще давам чай за приспиване на Хип.Като прочетох съдържанието - май съм се минала...Ми то лайка и липа...за пет кинта що билки да съм му взела....Ама карай!Стига само да не ни действа колкото тоя за коликите/т.е. никак Wink /Аре, утре ще докладвам!

# 12
  • Мнения: 4 414
успех! ако не стане, ще пусна връзки за някоя стая с изглед към Витоша Wink  Laughing

# 13
  • Мнения: 883
Ева напоследък рядко заспива преди 1-2 часа. От един месец горе-долу е така, или изобщо не заспива до тогава или заспива към 8, буди се в 9 и си играем до 1 примерно. Вече извади зъбчето, дето я мъчеше и силно се надявам да започне да си спи нормално. Друга причина освен зъбчето е ставането- откакто се научи да ходи настрани, държейки се за решетката е нещо страшно!
Пожелавам на всички мами на малки бухалченца скорошен край на безсънието!

# 14
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
И аз, и аз!!!!
Наско си спеше като душичка, ама от два месеца някъде се буди нощем, реве, иска да яде, иска да се гушка... И ние се храним, гушкаме и успокояваме...
На другата сутрин отивам на работа както недоубита, мозъка ми спи, реакциите ми са забавени, а погледа - отнесен....
Вземайте и мен в лудницата... Мисля, че имам нужда... от млад, строен и нежен психиатьр... да ме приспива редовно. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт