Какво давате за имунната система?

  • 11 578
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте!Сигурно въпроса е повдиган многократно,но пак ще ви занимая с този проблем.С какво подсилвате децата,особено за яслата или съответноп детската градина.За момента давам Имунобор,но ми казаха да пробвам RIBOMUNIL,бил много добър.Доволни ли сте от него ,какво давате на малчуганите?Предстои ни яслата ,а и зимата наближава Simple Smile....Благодаря ви!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм много доволна от Ехиначи, но твоят е още малък. Водораслите на Аквасорс също са добри и стават и за бебета.

# 2
  • Мнения: 50
Аз давам ADLiquid for Kids.Това е специална формула за имунната система на детето.Скъпо е,но сина ми често боледува ,от както тръгна на детска градина.

# 3
  • Мнения: 1 858
Преди блъсках сина си с какви ли не синтетични боклуци с съмнителен ефект докато не открих коластрата, Зе и ЕМК на Аква Сорс. До момента (сина е на 3) такъв ефект с нищо друго не съм постигала!

# 4
# 5
  • Мнения: 1 489
Аз давам ADLiquid for Kids.Това е специална формула за имунната система на детето.Скъпо е,но сина ми често боледува ,от както тръгна на детска градина.
Аз също давам това и съм много доволна.Миналата година се разболяхме само веднъж и то пролетта.Тази година също съм го купила и й го давам.

# 6
  • Мнения: 3 456
Днес започнахме схемата с Бронховаксом

# 7
  • Мнения: 3 042
На малкият имуностимулатори още не съм давала и до другата есен, когато ще стане на 3г няма да дам. Давам му само витамини, защото не е много фен на пресните плодове и зеленчуци.

На щерката от години давам Бромховаксом. Онзи ден започна втората десятка за тази година.

Ето една обширна тема по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130779.0;topicseen Peace

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 15:35 от rubi

# 8
  • Мнения: 143
Maatete и на мен ми препорьча педиатьрката да давам на малкия тези водорасли Зелена Енергия че откакто трьгна на яслата нее спрял да боледува Sad
Та искам да те питам как ги даваш по колко и наистина ли имат такьв страхотен ефект newsm78 и още нещо чух че от ЗЕ децата ставали много по активни и пьлни с енергия.

# 9
  • Мнения: 1 494
Лекарят ми изписа Есберитокс-10 дена по 15 капки 3 пъти дневно.Засега не виждам някаква разлика,но съм го давала само 1месец.Обаче четох във форума, че някои дават доста по-големи дози...

# 10
  • Мнения: 1 858
Виж по колко, как и какво точно да даваш трябва да ти каже твоя дистрибутор! Това е негово задължение. Иначе за ефекта да за мен е страхотен. Аз съм писала и преди как когато ги започнахме Светли не беше добре от доста време с една хрема кашлица и т.н.
За три дни просто забравихме, че сме имали проблем. В следствие на стрес Светли не искаше да говори но в благодарение на ЗЕ започна. Да казват, че някой деца стават по-буйни от ЗЕ но аз не наблюдавам такова нещо при сина ми.

Искам и нещо друго да уточня! При различните хора ефекта идва по различно време! При нас ефекта беше почти моментален като след две седмици Светли вече се опитваше да казва думички. Има деца при, които се изисква повече време но за това аз не мога да дам гаранции. Има майки, които ги дават, дават и накрая се отказват с думите, че при тях ефект нямало- за да има ефект трябва търпение и правилно използване.
Докато се приемат продуктите никой не ти гарантира, че детето няма да се разболее изобщо но аз от своя си опит съдя, че когато се разболее оздравява по-бързо. Просто увеличавам малко дозата и за два три дни сме ок.

# 11
Аз давам на малкия Имунобор за деца и съм много доволна, но трябва да се пие 3мес. сутрин по една капсула (разтварям му я ).

# 12
  • Мнения: 175
Зелената Енергия и Коластрата на Аква Сорс PeaceМного съм доволна!!!!!!!!

# 13
  • Мнения: 2 498
Имунобор и на двете-на малката я разтварям....

# 14
  • Мнения: 4 392
Нищо изкуствено.

Общи условия

Активация на акаунт