страшен сърбеж ме мъчи-какво ми е?

  • 1 106
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
здравейте,моми4ета!от няколко дни страдам от страшен сърбеж по външните полови органи с обрив.тук там по цялото тяло имам и малки 4ервени пъпки.не е 4арка 100%.особено нощем е нетърпимо.като всяка жена оби4ам да поддържам изрядна хигиена(а и съм бременна в 34г.с.) и отдолу се бръсна редовно.купих си нова ел.самобръсна4ка и няколко дена след като я използвах ми се слу4и това.не знам дали въобще има връзка с моето неразположение.отгоре на вси4ко открих бълха в леглото си и се оказа,4е мъжа ми е нахапан на доста места,но не и по половите органи.дали е от бълхите?в понеделник съм на редовна консултация и сте разбера какво ми е,но неизвестността ме убива.ами ако е нещо по- сериозно?и е опасно за бебето?възможно ли е косъм4ерата да растат и затова да съм така.вее4е не знам какво да мисля.а вие ?много съм притеснена

# 1
  • Мнения: 15 619
Гинеколога ти ще каже, какъв е проблемът. Ако си притеснена, по-добре му се обади още днес, поне за консултация по телефона и за твое успокоение.

# 2
Миличката...Не се притеснявай излишно,защото на нервна почва също се активира сърбеж!Знам го от личен опит newsm10Аз пък съм бременна в 35-та г.с. и имам сходен с твоя проблем,само че аз имам дребни пъпчици по цялото тяло(и най-вече по дупето)Вчера бях на консултация и генеколога ми каза,че ми било от съклет newsm12...което всъщвост може и да е вярно,защото вече ми е много тежко и не спя по цяла нощ!Така,че...спокойно,скъпа!Нищо ти няма!Това не може да се отрази на бебчо!Вярвай ми!

# 3
  • Мнения: 3 456
Аз мисля, че от бълхата

# 4
  • Мнения: 276
Не се притеснявай!Може да е на нервна почва но е хубаво ако искаш да се консултираш дали да не ти пуснат едни изследвания за кръвна захар.Не за друго а просто за да си спокойна!

# 5
  • Мнения: 161
бях на лекар,оказа се,4е проблема е от самобръсна4ката.за щастие.предписаха ми алергозан,който ме успокои по4ти напълно

# 6
  • Мнения: 511
супер,радвам се

Общи условия

Активация на акаунт