Има ли такива между нас?

  • 2 706
  • 63
  •   1
Отговори
Има ли такива между нас,които никога не са спазвали диети?
Аз само веднъж пробвах,един ден на плодове,но не можах да издържа и се отказах.Не че не искам да сваля 2-3 килца,но си мога и с тях.Е,зимата качвам по 1-2  кг,но това си е нормално,повече от 55 не ставам.
Та питам,има ли други като мен, които не са по диетите?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз.
Опитвала съм 1-2 дни не да не ям, а да ям за закуска плодове, а останалите пъти без хляб, или нещо от рода, но съм издържала толкова- 1-2 дни.

# 2
  • Мнения: 361
пишете ме в отбора на бездиетните ,нямам воля и нужда  Rolling Eyes Blush

# 3
пишете ме в отбора на бездиетните ,нямам воля и нужда  Rolling Eyes Blush

Добре дошла! Wink

# 4
  • Мнения: 12 301
не е като да нямам нужда, но никога не съм успявала да спазвам някакъв планиран режим на хранене.
Знам, че е въпрос на воля и инат, ама мисълта за ограничения в каквото и да е винаги ме кара да се бунтувам...

# 5
  • Мнения: 3 034
И аз никога не съм била на диета. Grinning

# 6
  • Мнения: 870
Никога не съм спазвала диети, просто понякога внимавам какво ям...

# 7
  • Мнения: 9 894
никога. Не мога да се лиша от ядене, и то вкусно.
Е, май ще си остана с трите кила отгоре Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 447
Има.  Чувствам се добре в тялото си, независимо дали съм с 10 кила повече или по-малко. Камо ли пък да се тормозя за 2-3 кила  Tired Предпочитам да съм приятна компания за маса, отколкото изнервена и кисела диетичка, обладана от фикс-идеята да изглежда като щека.

# 9
  • Мнения: 920
Правила съм 1 път след 2то раждане - японското чудо. Свалих килограмите, но намразих трайно варените яйца. Оттогава не хапвам, чувствам ги като лекарство. Облагодетелставана съм от това, че не обичам сладко - само шоколад от време на време и то черен.

# 10
Az.Mrazia dietite.Vinagi sam bila okolo 46-49kg.Sega veche sam 54,no sam v polojenie.

# 11
  • София
  • Мнения: 131
И аз съм от хората които не спазват диети.
Животът е един, затова не смятам да се лишавам от нещата които обичам.   Hug

# 12
  • Мнения: 2 849
Брой ме и мен .Нямам воля за диети ,предпочитам да намаля храната и бавно и сигурно да свалям .Не обичам да следя калории ,да се храня по час и да се изнервям от глад .С бременността качих почти 30 кг ,без диети съм свалила 24  , имам още малко . Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 323
И аз съм в отбора.
Май имам малко нужда,ама пуста воля.... ooooh!

# 14
  • в къщи
  • Мнения: 467
В отбора съм!И с двата крака.Лакома съм и туй то!Не мош мъ държа гладна.Аз май все съм така newsm55

Общи условия

Активация на акаунт