Лилав килим

  • 1 120
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Поръчахме детското обзавеждане на дъщеря ни от Аико - страхотен момичешки комплект в ЛИЛАВО.След това в Домко и поръчах и тапети в този цвят,но не очаквах ,че с килима ще е такъв проблем.
Значи е Практикер и Бриколаж - изобщо такъв цвят няма.В Домко има от серията Дисни,но честно казано цена от 380 лв.за размер 1,20 на 1,80(примерно) ми се струва малко скъпичко.А и все пак тя е доста мъничка и кой знае какви ли приключения го чакат този килим Laughing
Та питането ми е ,къде другаде има по голям асортимент на килими.
Благодаря ви предварително.Бъдете здрави

# 1
  • Мнения: 5 790
Точно вчерах лилав килим /или нещо подобно на лилаво беше, с детски рисунки/ в магазин на ул. Раковска. Като тръгнеш от бул. Сливница по ул. Раковска към бул. Дондуков, в дясната страна е, почти срещу сградата на Агенция "Митници". Имаха огромно разнообразие от килими и ми направи впечатление, че имаха и много детски, доста симпатични. Дано успееш да намериш. Пиши после какво е станало. Успех в търсенето!

# 2
  • Мнения: 592
Ще се разходя тази седмица и до този магазин,щом има разнообразие може и нещо друго да ми хареса( примерно екрю или бежото с лилави цветя) Ех мечти...
Благодаря ти Алекс1,когато си намеря непременно ще се похваля.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт