Уф бясна съм на един сайт за онлайн парфюмерия

  • 1 899
  • 25
  •   1
Отговори
Поръчах си на Пако рабан "Pour elle"   от -spam292-, обаче като дойде видях, че на опаковката пише "Metal edition" и кутията е малко по-различна. Освен това шишето е покрито с нещо като сребристо фолио, а никъде в сайта не пишеше, че това е метал едишън-а  Close беше си дадена оригиналната версия на картинката. Сега се чудя каква е разликата в аромата. Незнам как мирише НЕметалния едишън  Sad а по описанието, което четох уж трябва да се усеща праскова, жасмин, роза, а то ми мирише много странно..не че е лошо, но праскова определено не усещам .. Побесняла съм. Някой знае ли дали оригиналния едишън мирише една с металния. Убедена съм, че не .  Twisted Evil ама да се оплача...

# 1
Няма какво да питаш,ами направо се оплачи.Как така ще ти сбъркат парфюма!

# 2
  • Мнения: 1 680
кой е сайтът?

# 3
  • Мнения: 870

Тя е написала сайта е -spam292-
Наистина в сайта е показана нормалната версия на парфюма, не можеш ли да го върнеш или да го сменят?

# 4
ами аз съм написала сайта www.-spam292-, обаче там е работата, че незнам дали това "metal edition" не е просто същият парфюм в по-нова опаковка и няма как да разбера, защото в парфюмерията в която ходих нямаха този парфюм, а аз съм от малък град и вероятността да намеря тук оригинал е минимална.

Вече разпечатах пратката- сигурно няма да искат да я приемат обратно  Cry

# 5
  • Мнения: 870
http://www.strawberrynet.com/wfrag.aspx?BrandId=33#2953

Виж тук има и двата парфюма, следователно са различни... Metal Edition е по-скъп, ако ти харесва ползвай си го  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 612
Купувала съм от тях и са били много коректни към мен. Даже са ми носили парфюми на място да си избирам. Потърси ги и им кажи какво те притеснява. А описанията на парфюмите ако бяха точни  Laughing ... , щях да обичам всичките, точно с това се занимавам в момента.
За парфюма нищо не мога да кажа за съжаление.

# 7
Благодаря момичета за съпричастието.
В интерес на истината парфюмът никак не е лош- колежките казаха, че ухае много нежно и очарователно, обаче аз си исках другия..струва ми се, че той би бил по-топъл. Ще ги помоля да ми го сменят. Лошото е, че доста пръснах днес. Струва ми се при това не много траен.

Все пак ще опитам - щом казвате, че са коректни.  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз съм на път да се разочаровам точно от този сайт - купих си от него един аромат, от който съм леко разочарована, но по-разочарована съм от това, че куриерът ми отказа касов документ с наглото обяснение: "Няма да се лъжем,я!"...каквото и да значи. Не ми се вдигаше скандал, че мястото не беше подходящо, а и не ми се щеше да връщам парфюма, защото му се бях много наточила, но повече оттам няма да купя. Още повече, че съвсем скоро повторих покупка от друг сайт - www.parfum-bg.com, като купих тестер, а преди това съм купувала парфюм в запечатана опаковка - и двата пъти бяха коректни, и двата пъти ароматите са точни и трайни.

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм си поръчвала от parfumi.net и от -spam292-. От първия тестер на Гучи и е много траен. От втория - тестер на Dupont, който изветряваше за 1 час. Върнах го и ми го смениха за Премиер жур, който също не е особено траен.

Не ми се рискува отново с поръчка и съм решила следващия да си го взема от един магазин, за който ми казаха, че ги взимали директно от free shops.

# 10
  • Мнения: 612
Щом не ти харесва, върни го. Поръчала си един , а са ти пратили друг, не се притеснявай, те знаят какво са показали в сайта си. Естествено , че миризмата ще е ти е различна и самото име носи студенината на метала.
Не съм поръчвала отдавна от тях, може да се се разхайманосали нещо. А за касово бонче, досега никой не ми е пращал или давал - това всъщност не е никакъв проблем, но аз не съм им искала. От мегашоп ми бяха пратили един лист А4 с принтирани името и цената на парфюма   hahaha Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 299
Говориш за коректност, а след като си пръскала от парфюма, не мислиш ли, че не е редно да изискваш да ти го сменят вече?

# 12
  • Мнения: 1 180


Не ми се рискува отново с поръчка и съм решила следващия да си го взема от един магазин, за който ми казаха, че ги взимали директно от free shops.



Ееее, редно е да кажеш магазина  Wink /или поне на лични/!

# 13
Говориш за коректност, а след като си пръскала от парфюма, не мислиш ли, че не е редно да изискваш да ти го сменят вече?

Виж, аз докато не пръснах изобщо не забелязах, че е различен от този на картинката. Откъде мога да предположа. Кутиите и двете са бели и с еднакъв дизайн, само дето на тази  няма едни черни кръгове и пише с металически букви "метал едишън"-  естествено в еуфорията изобщо не съм забелязала тоя надпис. И освен това си мисля, че все пак те са длъжни да гледат какво пращат.

Ще видя в понеделник. Готова съм и да доплатя, но да си получа пожелания парфюм. Този наистина е хубав и много интересен, но е подходящ за лято.

# 14
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Таня Д,
магазинчето е на Черковна е, между Мадрид и Оборище.

Но не съм си взимала лично още нищо от там. Една приятелка си взе и самата се убедих колко е траен парфюмът.

Общи условия

Активация на акаунт