Изпитва особена привързаност към косата ми...

  • 3 368
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 863
Синът ми има ужасния навик да ме пипа за косата.По всяко време ,по всеки повод,без повод,когато е щастлив,когато е сърдит,когато е крив,когато му се спи,докато спи,когато се събуди,когато заспива(всъщност само така заспива Tired )...Подръпва,пристисква я между пръстите си,понякога я държи с две ръце,сякаш с една ръка не може да усети всеки един косъм newsm78.Общо взето ,всеки път когато го взема,поне една от ръцете му е в косата ми.Да,понякога това ми е много приятно.Но честно казано,помежду нас си,това е много рядко.В 80 % от случаите това страшно ме дразни и изнервя.Например,когато спим нощем,а той се е поразбудил нещо,първото ,което търси е косата ми.Явно това го успокоява по някакъв начин,но усещам ,че понякога го прави  просто по навик.Не че има някакво значение,но свекърва ми казва,че мъжът ми бил абсолютно същия като малък  Cry Всякакъв опит от моя страна да го отуча от това ,се увенчава с неуспех и доста рев... Tired
Някой има ли подобен проблем(за мен това наистина е проблем)...Няма да ви казвам косата ми на какво прилича от толкоз много "внимание"... Tired

# 1
  • Мнения: 1 629
Моята коса също си има фен. Заспивайки ме тупира, пооткъсвайки и снопчета. Мисля, една къса подстрижка, ще реши нещата. Thinking

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За съжаление и късата подстрижка не решава нещата, фенството продължава.....

# 3
  • Мнения: 863
ама,момичета ,мен това понякога направо ме докарва до тиха лудост(даже от време на време не чак толкова тиха)... smile3515 smile3515

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И при нас е така,само дето аз мразя да ми пипат косата  SickПобърквааам се,но нищо не мога да направя.

# 5
  • Мнения: 2 531
И сина ми обичаше да си играе с косата ми, може би към 3 -4 г . го израстна - вече не се сеща за нея!

# 6
  • Мнения: 8 505
Малки фетишисти Wink
И моята калпазанка обича да се рови в косата ми,а най-много обича да ме скубе CrazyДобре че не я приспивам,бих се побъркала да ми дърпа косата докато заспи.
С нетърпение чакам да премине този период,вече почти забравих как изглеждам с пусната коса.

# 7
  • Мнения: 458
А аз си мислех, че само аз имам този проблем. Моят син не може да заспи ако не ме държи за косата. И мъжът ми е бил същият. Дори и сега го прави по някога. Преди време реших да се накъдря, за да изненадам съпруга си  Embarassed Направих си постоянно къдрене, но в момента изглеждам ужасно Cry. Вече се отказах от такива работи. Ходя само с вързана коса

# 8
  • Мнения: 120
Благодаря за темата:) Изведнъж се почувствах по-добре, че не съм единствената вбесена майка от факта , че трябва да понасям този ежедневен терор върху косата си Laughing Дъщеря ми е абсолютно същата: мачка, скубе без да усеща, стиска между пръстите. По принцип приемам, че има нужда от това на този етап, не съм се опитвала да я отуча. Само на моменти, когато наистина ми идва в повече и слагам ръката на нейната коса и за няколко минути се получава, но после пак хваща моята. Питах дали и други в семейството са имали такава любов към косата на майка си, но засега не е от генетичното наследство. Очаквам с нетърпение тя да израсте този навик, защото иначе или ще остана без коса, или сама ще си я отрежа.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И моите бяха такива, но вече го израстнаха. Сега каката ми прави прически (които се развалат щом се обърна Laughing).

# 10
  • Мнения: 432
Ах, щастливки Mr. Green И мойта бандитка обожаваше до скоро да си играе с косата ми, но се слу4и 4е откри ушите ми и да не ви обяснявам за какво ма4кане и дърпане става дума само да ги докопа Laughing. Като я нося на ръце ми държи ухото, като танцуваме пак там и е едната ръка, като се слу4и да я  приспивам на ръце врата ми се изкривява да се навеждам към нея, 4е да избегна откъсването на въпросния орган. Отделно, 4е ноктетата й боцкат дори да са изкалцани до дупка, та уши4ките ми направо са сма4кани и издрани. Честно, моля се отново да се заплесне в дипленето на косата ми и да остави ушите ми на мира Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 326
При нас пък е ръката, особено като заспива........гушка я, гали я и ми я мята на сам на там,имало е моменти , когато ме е заболявала...

# 12
  • София
  • Мнения: 9 457
Лора е абсолютно по същият начин. Simple Smile
Усеща ме чрез косата ми. От бебе е така. По време насън ме търси и ме хваща за косата само за да се убеди, че съм до нея. Laughing
Въобще ме държи за косата виноги когато иска да почувства близост.
Ама знам, че баща и е бил по същият начин като малък. Явно наследство. Wink

# 13
  • Мнения: 2 271
На една приятелка сина и е по същия начин.Вече е на 13г и спи в отделна стая.Тогава пипа своята коса,но когато мъжа и е нощна  смяна се присламчва и пита дали може да спи при нея.И се започва едно въртене на косата.А тя милата е с дълга къдрава коса.

# 14
  • Мнения: 1 449
Направо ви завиждам! Аз обожавам да ме пипат по косата, ама - на! ... нямам късмет Sad

Общи условия

Активация на акаунт