Белег от операция

  • 13 360
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте!

Имам проблем, моля за помощ. Оперираха ме от кучешка тения и имам огромен белег на корема след операцията. Моля, ако някой знае има ли резултат от лазерите за заличаване на белези да пише. Аз в момента го мажа с Контрактубекс и Дерматикс, но са минали само два месеца и резултат все още не се вижда. Родих със секцио. И там белега ме притеснява, появило ми се е едно като балконче, отвратително е. Моля, ако някой знае нещо по въпроса да пише.

Много благодаря

# 1
  • Мнения: 3 456
Лазерът не заличава белега изцяло, така см чувала, но не мога да ти кажа със сигурност.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пробвяй със "Зерадерм" - препоръчаха ни го за белега на челото на Мони, след като го залепиха. Мисля, че има невероятен ефект - струва към 50 лв. обаче...

# 3
  • Мнения: X
Майка ми ползва Контратубекс-а един-два пъти, след операция на гуша и сега няма никакъв белег.  Laughing

На мен ми махнаха преди месец жлъчката и мисля, че е малко рано да се мажа, но скоро и аз ще почна.

@ Еклипс, благодаря ти, че публикува темата, спестяваш ми усилия, защото и аз щях да я пускам.   bouquet

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Чувала съм за МАДЕКАЗОЛ, но не мога да кажа дали има ефект.

# 5
  • Мнения: 743
МАДЕКАСОЛ-а наистина е добър. Майка ми се мажеше с него след операция на гушата. Сеха няма и следа.

# 6
По принцип не е рано една седмица след като ти махнат конците да се мажеш, но....  Sad . Появява се една издутина, която се нарича цикатрикс и е отвратителна или аз прекалено бързо искам да се махне. Заради това се интересувам от естетичната хирургия. В крайна сметка нали вече всичко правят. А и приятелки ми казват, че на Евгения Калканджиева са и махнали далака и там остава белег, пък сега нищо няма на корема или поне не се забелязва на пръв поглед. Гадна работа.

# 7
  • Мнения: 115
А за колко време изчезва един такъв белег? На мен ми остана една малка вдлъбнатинка след процедури в салон - за електрокоагулация става въпрос. Мазах се 2-3 месеца с Контратубекс, но не виждам подобрение. Чувала съм, че Мадеказола е много подходящ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. Някой може ли да ме посъветва?

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 
Чувала съм, че Мадеказола е много подходящ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. ........

  Опитай с Мадеказол, но много упорито трябва да мажеш.

  Има едно невероятно мазило за белези - Цикатрен, но го няма в България. На мен ми го пращаха от Испания, но ефект наистина има.

# 9
  • Мнения: 115
 
Чувала съм, че Мадеказола е много подходящ да вдлъбнати белези, но не съм го купила още. ........

  Опитай с Мадеказол, но много упорито трябва да мажеш.

  Има едно невероятно мазило за белези - Цикатрен, но го няма в България. На мен ми го пращаха от Испания, но ефект наистина има.
Благодаря ти много за отговора Simple Smile Въпросният Цикатрен приблизително колко струва? Имам възможност да го поръчам от Франция, стига да го има там.

# 10
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Контратубекс мисля че е за това,но да ли е ефикасно.

# 11
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Дерматикс мисля, че е достатъчно ефикасно. Просто трябва да си по-упорита, защото за два месеца няма как да ти се заличи напълно белег от операция. Аз мажа с него белег от изгорено на малката и има значително подобрение. Ако трябва ще купя още една опаковка.

# 12
  • Мнения: 115
Дерматикс мисля, че е достатъчно ефикасно. Просто трябва да си по-упорита, защото за два месеца няма как да ти се заличи напълно белег от операция. Аз мажа с него белег от изгорено на малката и има значително подобрение. Ако трябва ще купя още една опаковка.
Ми аз съм доста нетърпелива, признавам си Wink Мерси, че ме обнадежди, моят белег също е един вид от изгаряне. А след колко време да очаквам видим резултат? Много ме дразни, въпреки че е мъничък и не се забелязва много...

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
......................Въпросният Цикатрен приблизително колко струва? Имам възможност да го поръчам от Франция, стига да го има там.

  Миналата година беше около 12 евро. Но си струва парите!

# 14
 
  Има едно невероятно мазило за белези - Цикатрен, но го няма в България. На мен ми го пращаха от Испания, но ефект наистина има.

Да не би да имаш предвид Цикатрин?Преди години,когато си бях заляла краката с вряла вода,ми предписаха точно Цикатрин...Спомням си,че се намираше доста трудно,но ако не се лъжа,аз си го купих от аптеката на Пирогов.Мисля,че креме беше с някакви билки и затова се отразяваше толкова добре на белезите

Общи условия

Активация на акаунт