Уважаеми клиенти........НЯМА ПОЖАР!!!

  • 1 367
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Смешно ми е сега, ама одеве доста ми се разтрепераха мартинките де.
Та.....представете си дъждовен следобед.....и тълпи от хора, превзели МОЛ-а.
Игла няма къде да хвърлиш в заведенията.
В един момент, както сме си на третия етаж, завива силно сирена, УУУУУУУУУУУУ-включиха се някакви мощни аспиратори и автоматичен женски глас почна да приканва посетителите да  напускат, защото......ИМА ПОЖАР!!! #Crazy
Веднага спряха ескалаторите и всичките тези маса хора като почнаха да се стичат наведнъж -направо ме дошубя яко, ви казвам.
Слизаме на първия етаж-и  хукнах да питам първия възможен охранител какво, аджеба, става. Той се поусмихна и каза, че най-вероятно някой е влязъл с цигара в тоалетна, но че иначе нищо страшно няма
Седнахме да пием кафе в ОНДА и в тоя момент мъжки глас оповести, че"Уважаеми клиенти, извиняваме се за безпокойството, пожар не е имало".
Изпратих моята позната и реших да продължа шопинга.
В един момент-пак завиха сирените, пак спряха ескалаторите и пак автоматичния женски глас. Обаче мене тоя път яко ме напуши на смях, а гледам, че и другите се подхилкваха. Почти веднага отново се изказа мъжът, че.....е грешка в системата нещо.
Напазарувах си аз, обаче една мисъл продължи да ме човърка-то ясно, че сега всичко беше ОК, Слава Богу, ами ако наистина реално се получи нещо някой ден? И ако тогава пък хората не повярват на сигнализацията? Или тя не се включи овреме?
П.С. Повече никога няма да водя Станислав там, ако ще става нещо-да става само с мене. Naughty

# 1
  • Мнения: 2 978
Лоша работа! Thinking

Ама това с повторението, малко лош номер може да изиграе на хората там и да  стане (недай си боже Praynig)..като приказката с лъжливото овчарче. Да има пожар и всички да се хилят и си пият кафето спокойно!

# 2
  • Мнения: 5 370
Лоша работа! Thinking

Ама това с повторението, малко лош номер може да изиграе на хората там и да  стане (недай си боже Praynig)..като приказката с лъжливото овчарче. Да има пожар и всички да се хилят и си пият кафето спокойно!

Точно това ме накара и мене да се замисля.
Но пък от друга страна гардовете си ходеха спокойни....а те нали с радиостанции си комуникират нонстоп.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Добре,че нищо сериозно не е имало,ама за лъжливото овчарче знаете нали...?
А сега те чакаме в Есенни придобивки да покажеш с какво си се сдобила.

# 4
  • Мнения: 2 212
Извинявам се за офф-а, ама къде се намира точно този МОЛ (и как се стига до него примерно от НДК или Борово) и до колко работи да взема да ида да го разгледам някой път, без това съм за малко в София другата седмица...

# 5
  • Мнения: 2 978
Но пък от друга страна гардовете си ходеха спокойни....а те нали с радиостанции си комуникират нонстоп.

Абе то да не се случва Praynig, че толкова хора на едно място, идея си нямам как се измъкват по спешност Rolling Eyes?!!!

А паниката и чуството за самосъхранение понякога може да е нещо много лошо Confused

# 6
  • Мнения: 5 370
Добре,че нищо сериозно не е имало,ама за лъжливото овчарче знаете нали...?
А сега те чакаме в Есенни придобивки да покажеш с какво си се сдобила.
Ами оттам си взех само един пуловер-нищо обикновено-на НИНКА.
За жалост, панталони посмъртно не можах да напазарувам поради барби рзмерите им.

# 7
  • Мнения: 7 474
Извинявам се за офф-а, ама къде се намира точно този МОЛ (и как се стига до него примерно от НДК или Борово) и до колко работи да взема да ида да го разгледам някой път, без това съм за малко в София другата седмица...

На ъгъла на Стамболийски и Опълченска. С тролейбус се стига от НДК или Петте кьошета, ама кой не си спомням  newsm78
Ето ти сайта http://www.mallofsofia.com/

# 8
  • Мнения: 2 212
Leo, мерси   bouquet

# 9
  • Мнения: 5 370
Извинявам се за офф-а, ама къде се намира точно този МОЛ (и как се стига до него примерно от НДК или Борово) и до колко работи да взема да ида да го разгледам някой път, без това съм за малко в София другата седмица...

На ъгъла на Стамболийски и Опълченска. С тролейбус се стига от НДК или Петте кьошета, ама кой не си спомням  newsm78
Ето ти сайта http://www.mallofsofia.com/
Единица и петица, но не вървят до 25.10. Аз съм около НДК и ходя пеш.
Естер, ако идеш насам-свиркай, с кеф ще те разведа.
Но ми е възможно само след 18 часа и в уикенда.

# 10
  • Мнения: 6 991
Цитат на: ЧЕРВЕНАТА ДЕПEshark-чица!!! link=topic=132209.msg2486465#msg2486465
Естер, ако идеш насам-свиркай, с кеф ще те разведа.
Но ми е възможно само след 18 часа и в уикенда.
Разведете ме и мен! И аз съм свободна след 18, а така и  не мога да се наканя да ида да го видя...Пък и няма с кого Confused Така че и аз с вас!!!

# 11
  • Мнения: 5 370
Цитат на: ЧЕРВЕНАТА ДЕПEshark-чица!!! link=topic=132209.msg2486465#msg2486465
Естер, ако идеш насам-свиркай, с кеф ще те разведа.
Но ми е възможно само след 18 часа и в уикенда.
Разведете ме и мен! И аз съм свободна след 18, а така и  не мога да се наканя да ида да го видя...Пък и няма с кого Confused Така че и аз с вас!!!
Чакай да се включа на Кю и ще се разбереме.

# 12
  • Мнения: 9 990
Ами случва се и най-добрата система да се срине.За мен важното в такъв момент би било поведението на редовия гражданин-дали би с справил в такава истинска ситуация без да стъпче околните... Thinking

# 13
  • Мнения: 1 492
Хихихи и аз бях на третия етаж в този момент. Добре, че беше фалшива тревога. Тогава не ми беше смешно хич.
Радвам се, че не бях далеч и чух, че е станало грешка, та пак се върнах обратно.

# 14
  • Мнения: 5 370
Хихихи и аз бях на третия етаж в този момент. Добре, че беше фалшива тревога. Тогава не ми беше смешно хич.
Радвам се, че не бях далеч и чух, че е станало грешка, та пак се върнах обратно.
Но чу ли, че имаше и втори път?
Тогава вече почнах неудържимо да се хиля.

Общи условия

Активация на акаунт