Zapek pri bebetata

  • 1 393
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Deteto mi ima vse zapek Sad.Pomagaite momi4eta s idei kakvo da pravq???

# 1
  • Мнения: 791
Здравей от нас!
Запек е повече от 4-5 дни според мен. Зависи с какво се храни бебока. Моята бебка е на кърма и си акаше, когато й кефне  Laughing  Случвало се е на 3-4 дни веднъж, но не съм се притеснявала.
Вариант при запек е термометър в дупето, само връхчето, врътка се лекичко, за да подразни.
Водата от варени овесени ядки също я препоръчват, аз пробвах, но май нещо не ни прокара  Rolling Eyes
Масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка също съм правила и й облекчаваше напрежението.
Хубава нощ!

# 2
  • Мнения: 243
Здравейте!
За запек се дават круши, може да се изцедят на сокче, може и пасирани като пюре.
Gerry72,пробвай мисля че ще ви помогне, на нас помага.

# 3
  • Мнения: 566
под запек разбирам много гъсто или твърдо ако.
на нас ни помогна овесената вода и мноооогото течности /вода или чай/. с термометъра нищо не ставаше.

# 4
  • Мнения: 243
Gerry72, сока от сливи също разхлабва.
Аз днес ще пробвам.

# 5
Зависи колко сте големи.Докато е само на кърма-може все така да е.Като почнат соковете-друга работа.Сливи,круши,тиква-разхлабват.Термометър-също,само,че леко го надигай нагоре,когато е в дупето(детето е по гръб),движейки го едновременно напред-назад.Хубаво го намажи с крем или мас.Масаж-да.Овесена вода-също.Но мене лично най-ме е спасявал термометъра,докато не почнахме соковете.

# 6
  • Мнения: 953
Ние също имахме запек вместо вода и давах следното: В 500мл. вода след като заври слагам 1 с.л. овесени ядки но препълнена варя 5 мин. и прецеждам.

# 7
  • Мнения: 369
Ние като бебе имахме запек . С дни не се изхождаше  Shocked а при все това уж се хранеше добре и наддаваше , но се оказа че е гладен запек . Като започнах да дохранвам вече се пооправи а вече като се захрани с сокове и плодови пюрета стана поносимо.
Сега е вече голяма и пак се изхожда рядко през 2- 3 дни , но все си мисля че е нормално да не ходи всеки ден  при  това че е много капризна и яде малко.
Зависи колко е голямо бебето можеш да зачакаш с овесените ядки заради глутена
За термометъра и аз съм го правила , но е желателно да е крайна мярка тъй-като черевцата може да свикнат с това и да станат лениви (както е при нашите)
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт