малко странно заглавие:))Въпрос за течностите?

  • 513
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте,
имам дъщеря на 1,5м и освен, че около зъбоникненето имаме проблеми с яденето, имам и проблем с това колко пие течности--но не че пие много, тъкмо обратното много малко пие--през деня не ще ни вода, ни сок, ни мляко, ни чай--вечер пие около 200мл мляко и през нощта по някога около 150-200мл. През деня да и се събират още около 200, като цяло пишка нормално, но от един два дни гледам, че памперсите са по-сухи (имам предвид, че преди памперса беше пълен с пишкано, а сега е по-сух). Дайте някви идеи що така прави тва дете и някви идеи как да я накарам да пие повече. Аз самата пия много течности в момента--главно вода щото кърмя (не нея) брат и, т.енепрекъснато ме вижда с чаша в ръка. Благодаря. Поздрави:))

# 1
  • Мнения: 888
като гледам и се събират около 400 мл.течности и не мисля че е толкова малко! newsm78

# 2
  • Мнения: 240
Ми то май основния проблем е, че аз незанм колко е нормално--всички малки деца, които познавам до сега са пили вода "на килограм" както се казва--та знам ли, посто се притеснявам за нея,  а като се има предвид и това, че майка ми постоянно мрънка, че не яде и не пие--абе мани.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Ми не са кой знае колко добре 400 мл,имайки впредвид енергията,която изразходва.След като не яде опитвай поне да и даваш повече течности,без значение какво. Peace

# 4
  • Мнения: 8 505
vihronrav ,можеш да си сигурна,че дъщеря ти приема толкова течности,от колкото има нужда.Няма защо да я сравняваш с другите деца.И ние възрастните да не би да сме еднакви-един изкарва почти без,на друг и 2л не му стигат.Спокойно Hug

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 17:04 от reflex

# 5
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
не се притеснявай.Има деца,които не пият вода,но не се и обезводняват.Моят син е от тях.Изобщо не близва вода.Сокове вече не ще.И при педиатър го водих-каза щом не ще да не го насилвам.Така че споко.Здраво си ти е детето.

# 6
  • Мнения: 2 956
vihronrav ,можеш да си сигурна,че дъщеря ти приема толкова течности,от колкото има нужда.Няма защо да я сравняваш с другите деца.И ние възразтните да не би да сме еднакви-един изкарва почти без,на друг и 2л не му стигат.Спокойно Hug

 Peace Правилно

# 7
  • Мнения: 7 803
ми нормално е различни деца да пият различно количество течности. не е толкова малко

# 8
  • Мнения: 5 103
vihronrav ,можеш да си сигурна,че дъщеря ти приема толкова течности,от колкото има нужда.Няма защо да я сравняваш с другите деца.И ние възразтните да не би да сме еднакви-един изкарва почти без,на друг и 2л не му стигат.Спокойно Hug
Peace

Общи условия

Активация на акаунт