Nail art 4

  • 24 277
  • 330
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Айде - нова тема - нови декорации Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 1 813
О мацка,честита нова тема.
Някой веселба да си сторила скоро със себе си  Hug

# 3
  • Мнения: 5 299
О мацка,честита нова тема.
Някой веселба да си сторила скоро със себе си  Hug
Joy Бях твърде заета тези дни, не ми е оставало време за простотии. Но сега в тези дъждовни дни, може да очакваш включване... hahaha

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
И аз да се запиша, че да мога да следя новата тема Flutter

# 5
  • Мнения: 1 813
О мацка,честита нова тема.
Някой веселба да си сторила скоро със себе си  Hug
Joy Бях твърде заета тези дни, не ми е оставало време за простотии. Но сега в тези дъждовни дни, може да очакваш включване... hahaha
Ако пропусна някоя тема,да ме информираш на лични.
Айде спирам,да не ти оспамя творението  Hug

# 6
  • Мнения: 6 155
И аз да се абонирам  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Честита ни нова темичка. Сега се мацотя а после ще покавам..

# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ай де и аз на опашката в новата тема. Два дни пак почивка на ноктите и мацонтене и лечение и утре съм с нова декорация. Предната със синия френски маникюр/ако ми я помните... оная размазаната с бръшлянчето... Mr. Green Mr. Green Mr. Green/, се оказа доста трайна след като запечатах лака за първи път. Стоях лакирана цели 6 дни!!!!! Това си е жив празник за моите "прекрасни нокти"!!!!

# 9
  • Мнения: 5 299
Честита ни нова темичка. Сега се мацотя а после ще покавам..
Чакам с нетърпение Grinning

Кате - честито Mr. Green Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 544
Нещо се прецака фтото и една снимка не мога да направя четлива- иначе посна работа -червен лак с по една китка на безименните. Пак от твоите идеи Embarassed Утре на дневна светлина ако стане ще кача.  bouquet

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Хайде и аз да се абонирам за новата темичка и да си копна питанката и тук Simple Smile.

Цитат
Цитат на: мими23 в събота, 07 октомври 2006, 18:58
Цитат
Цитат на: Martiana в събота, 07 октомври 2006, 11:03
За ноктите поръчай си професионални от стар неилс или юто или абалико .
знам само че в юто са за 10 бр.1.39 лв.
Дай адреса на които си ги поръча аз сега живея в Groningen и няма да ми е трудно да ми ги доставят.
тези пистолети са ми слабост а с такъв до сега не съм бачкала и ми е любопитно
80е. казваш


Да...79,95 евро.Поръчват се от ОТТО.
www.otto.nl
За 24 часа доставят,е понякога ден-два,но не повече.Ако си поръчаш сподели после как е,защото и аз искам някое от всичките /а може би и всичките /,но много се чудя.Не ми трябват професионално,а лично за мен си.

А знаеш ли колко е доставката до тук? И аз взех да се замислям за тези въздушни четки. Я кажете, лесно ли става с тях? Трябва ли да мина специално обучение или мога да се справя сама. Че мисля на веднъж да запиша маникюр, педикюр и ноктопластика и веднага трябва да си купя обзавежданито, да ще ми дойде малко нанагорно .

# 12
  • Мнения: 18 542
Моите нокти са в ужасно състояние  Cry
Цепят се от средата още и е абсурд да ги лакирам с каквото и да било, за това само ще ви се радвам на произведенията тук  Simple Smile

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моите нокти са в ужасно състояние  Cry
Цепят се от средата още и е абсурд да ги лакирам с каквото и да било, за това само ще ви се радвам на произведенията тук  Simple Smile

Ееееее...жалко,
аз не смея да се похваля за моите... Embarassed Embarassed Embarassed
пу, пу пу....

# 14
  • Мнения: 5 299
Чета, чувала съм, че при такова цепене е хубаво да ходиш лакирана. Някакви заздравители не помагат ли?

Ето, аз днес пак си правих разни експерименти Mr. Green
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … mgAnch=imgAnch115

Айде, качвайте снимки да гледам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт