Първият "Ден на таткото в Швейцария " е на 17.06.2007

  • 552
  • 13
  •   1
Отговори
  newsm74
Първият "Ден на таткото в Швейцария " е на 17.06.2007.
Имате ли такива дни при вас и как проти4ат?
Тук са се зарекли, че НЯМАЛО ПО НИ6ТО ДА ПРЕЛИ4А на деня на майките.Много ми е интересно ако при вас се празнуват - как проти4ат и ваоб6те по темата....

# 1
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И във Франция деня ня таткото е на 17.06. Децата им подаряват подаръци и понякога ходят в някой развлекателен парк.

# 2
  • Мнения: 1 909
е поне да им даваха свободен ден...  Crazy

# 3
Mersi za infoto...Znam, 4e v Germania go praznuvat..., ama mamite da kajat ako znaiat. Hug

# 4
  • Мнения: 811
тук е на 19 март,Dia de San Jose се казва.Не е официален празник,а на татковците се подаряват подараци.Специално във Валенсиа е по4ивен ,за6тото съвпада с дива6кия им празник Las Fallas(но това е друга тема за разговор).
  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 914
Тук пък дена на бащата е всяка 3-та неделя от юни... Peace

# 6
  • Мнения: 253
Тук пък дена на бащата е всяка 3-та неделя от юни... Peace
И тук е така! Татковиците са глезени с подаръци, развлечения.... или както децата намерят за добре да поглезят малко бащите си. Hug

# 7
  • Мнения: 636
Тук пък дена на бащата е всяка 3-та неделя от юни... Peace

И при нас е там някъде. Децата подготвят по нещо, най-често саморъчно.
Много мил празник, както и този на майката.

# 8
 
Цитат
Тук също ще е всяка трета неделя от юни, затова първият ден на таткото е на 17.06.2006 и ще е официален ден, но дали ще почиват татковците не ми е ясно.
Много ви благодаря на всички ...просто ми беше много любопитно да узная как е в другите страни.  bouquet

Бет, моля те, пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 00:24 от Дивиана

# 9
  • Мнения: 1 425
Нашият тати като разбра много се зарадва и го чака с нетърпение. До сега само мрънкаше, че имало ден на майката, а нямало ден на бащата.

Бет, ти как си?

# 10
  • Мнения: 907
От какво да почиват - нали е в неделя. Денят на майката да не е почивен за жените.  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 909
Мама Щрумф е казала за деня на таткото във Франция по-горе.
 Аз само да допълня, че тук има освен ден на мама, има и ден на бабата, и отделно ден на жената.

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492

И при нас така  Peace Подаряват се дребни подаръ4ета на татковците. Ао се слу4и през седмицата си е нормален работен ден  Twisted Evil

# 13
Цитат
Кате,
Как си бе сладка?   bouquet С теб не можем да се оцелим нещо !Около мен всичко е ОК. чакам 15.10 -отиваме на почивка ...Пиши ми на лични....
Поздрави и много целувки на Гошко и на бебчо

На всички мами ,които се включиха .....МНОГО, МНОГО БЛАГОДАРЯ    bouquet

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 00:26 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт