Крем за лице за бременна

  • 637
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте!Искам да си купя крем за лице, подходящ както за предстоящия сезон така и за една бъдеща мама като мен:)
Моля, споделете Вие какъв ползвахте и препоръчайте нещо добро:)

# 1
  • Мнения: 581
Ще следя темата с интерес.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 505
Не съм ползвала нещо специално през бременността.Съобразявала съм се единствено със сезона и типа кожа.

# 3
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Маргарита, аз ползвам на Нивеа-визаж хидратиращия за 24 часа, проблема е, че преди да забременея много ми харесваше как мирише..сега обаче виждам, че силните миризми на кремовете не ми понасят ...затова е по-добре да си купиш нещо не мазно( сега кожата ми е леко по-мазна от преди, а може и някоя пъпчица да се появи ) нещо хидратиращо и без силна парфюмена миризма по скоро с някаква природен апомат ...примерно праскова, кайсия .. Mr. Green
Успех и леко бременеене мила. Hug

# 4
  • Мнения: 27 524
Не съм ползвала нещо специално през бременността.Съобразявала съм се единствено със сезона и типа кожа.

 Peace

И как да препоръчаме, без да знаем типа ти кожа? То от това зависи крема  Wink

# 5
  • Мнения: 375
Day Wear plus- esee Lauder.Ще останеш доволна!

# 6
Ползвам козметиката на Yves Rocher. В магазина на Витошка има любезни консултантки и ще ти препоръчат крем според типа кожа. Тези продукти можеш да намериш и в магазините на Бонжур.

# 7
  • Мнения: 3 209
Ами, аз по принцип имам смесена кожа, но откакто забременях, стана суха, така че се наложи да си сменя крема. В момента ползвам измиващия гел и крема за чуствителна кожа на Avene - Cold Cream и съм много доволна  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 35 814
Няма по-специална козметика, освен ако не ти излизат кафяви петна от бременността. За това има специални кремове  / за депигментацията, не за бременността/
Ако кожата ти е станала по-суха - вземаш крем за такава  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт