въглавничка за бебе

  • 1 049
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте , използвате ли възглавничка  в кошарата , когато бебетата ви са били  толкова малки.  Спалните комплекти които се предлагат имат , но аз не смея да сложа , а пък бебо понякога повръща , и лекарката ми каза да повдигнем матрака на около 40 градуса , а пък с възглавичка ще ми бъде по- лесно . Моля споделете вашия опит.

# 1
  • Мнения: 5 103
Не ползвам и до сега  възглавничка Peace

# 2
  • Мнения: 145
А повдигнато ли ви е леглото?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 056
Ползвах много тънка възглавничка(около 1 см), но главно защото като го кърмех я слагах под главичката - хем не се изпотяваме, хем като го слагам на леглото не го смущавам и си изплъзвам леко ръката изпод нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Калоян спи на възглавница откакто се е родил. Нито главата му е крива, нито се е задавил...И според мен така на детето му е по-удобно. Hug

# 5
  • Мнения: 59
Аз не ползвам възглавница а за да не се задави ако повърне слагам Криси на една страна и я подпирам с едно одеалце

# 6
  • Мнения: 8 505
Възглавница сложих около годинка,а матракът беше повдигнат докато и сложих възглавницата.Всъщност трябваше да го сваля към 6.-7.месец,когато спря да повръща,но все забравях.

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не,не ползвам възглавница.Той толкова се върти и се мести,че абсолютно не ми е необходима.
Ще видиш и ти,като почне да се мести,че само ще ти пречи.

# 8
  • Мнения: 4 362
да слагах в началото,но после я махнах понеже си пречупваше ушлето и сег авече спи без

# 9
  • Мнения: 729
И ние повръщаме още. Матрака сме повдигнали и трябва да е повдигнат той, а не на възглавница, защото повдигането трябва да започва от гърба. Но често слагам бебчо при нас и там е на възглавница, защото нашия матрак е равен и веднага се връща храната. В количката съм сложила, една от тези за баня възглавнички и на плота за повиване има. Навсякъде, където го слагам извън неговото легълце, заради повръщането.

# 10
  • Мнения: 6 164
По-добре без. Naughty Представи си с тая глава, голяма колкото тялото и с възглавница. Нали ще извива врата ако спи настрани. Да не говорим да забие нос в нея. Някои и на 2г. не слагат възглавница още.

# 11
  • Мнения: 942
Ползвах много тънка възглавничка(около 1 см), но главно защото като го кърмех я слагах под главичката - хем не се изпотяваме, хем като го слагам на леглото не го смущавам и си изплъзвам леко ръката изпод нея.
И аз така Peace

# 12
  • Мнения: 7 803
досега сме без възглавница и скоро няма да получат. аз също спя без

# 13
  • Мнения: 1 259
Без! Матрака е повдигнат с едно одеалце отдолу.

# 14
  • Мнения: 2 956
2 малки възглавнички от комплектите слагах под чаршафа да е равномерно по ширината на леглото (може и одеалце) . Скоро ги махнах и сложик като на нормален човек 1 възглавница (пак от нейните си де) , обаче на нея и е все едно дали ще е със или без. Обикновено си я гушка посред нощ  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт