Двулицева секция?

  • 1 464
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Искаме да си купим двулицева секция, но май не ги предлагат на много места  newsm78 Има ли някой представа в кои магазини да проверим или къде може да се поръча /става въпрос за София/?

# 1
  • Мнения: 6 155
Какво означава "двулицева"?  newsm78 За първи път чувам за такава  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 8 505
Нати,за тези без дъно,които се слагат до средата на стаята ли питаш?
Нещо подобно ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати,за тези без дъно,които се слагат до средата на стаята ли питаш?
Нещо подобно ли?


Нещо подобно - да, само че си я представи по средата с общо дъно и по този начин се обособяват две лица на секцията, т.е. и от двете страни като я погледнеш се виждат рафтчета. Може и по-разчупена да е.

# 4
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз като искам нещо по-раздвижено и нестандартно,си харесвам модел от некерман или списание,и отивам в мебелна фирма.Правят каквото си поискаш.По твои размери,цвят и желания. Peace Така си направих секцията и холовия ъгъл.

# 5
  • Мнения: 1 858
Аз като искам нещо по-раздвижено и нестандартно,си харесвам модел от некерман или списание,и отивам в мебелна фирма.Правят каквото си поискаш.По твои размери,цвят и желания. Peace Така си направих секцията и холовия ъгъл.

Най-добрия вариант и според мен.

# 6
  • Мнения: 2 013
Или си измисляш какво искаш и отиваш в която и да е мебелна фирма, или виж в Неосет, там работят с модули, може и да имат такива.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз като искам нещо по-раздвижено и нестандартно,си харесвам модел от некерман или списание,и отивам в мебелна фирма.Правят каквото си поискаш.По твои размери,цвят и желания. Peace Така си направих секцията и холовия ъгъл.

Най-добрия вариант и според мен.

Май така ще направим и ние  newsm78
Благодаря ви, момичета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт