зеленчуково пюре със карфиол

  • 2 501
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
помагайте карфиол с картоф и още какво мога да сложа newsm78
а дали и пилешко месо може с карфиол да направя и едно месно

# 1
  • Мнения: 27 524
Моркови, тиква, броколи, спанак.

Може, ако даваш вече месо, но ми се струва рано за него.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моркови, тиква, броколи, спанак.

Може, ако даваш вече месо, но ми се струва рано за него.
Peace

# 3
  • Мнения: 1 186
Аз го комбинирам със- моркови, праз, магданоз или  чушка(понякога) по принцип с тези но понякога и каквото имам.С месо също-аз давам или пилешко или телешко Peace

# 4
  • Мнения: 2 897
...броколи,тиквичка,морков,чушка,спанак,грах,праз,магданоз,копър,една-две маслинки можеш да добавиш дори...
С месо също се комбинират-започни с пуешко,заешко,после пиле,свинско и телешко се дават най-накрая Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
...броколи,тиквичка,морков,чушка,спанак,грах,праз,магданоз,копър,една-две маслинки можеш да добавиш дори...
С месо също се комбинират-започни с пуешко,заешко,после пиле,свинско и телешко се дават най-накрая Peace

Извинявам се че така се включвам в темета, ама може ли да се дават маслини?? newsm78

# 6
  • Мнения: 27 524
Извинявам се че така се включвам в темета, ама може ли да се дават маслини?? newsm78

Не, разбира се, какви маслини на 5 месечно бебе  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 897
Извинявам се че така се включвам в темета, ама може ли да се дават маслини?? newsm78

Не, разбира се, какви маслини на 5 месечно бебе  Rolling Eyes

Оле,много се извинявам EmbarassedНе обърнах внимание...Разбира се,че не NaughtyМоят син е на почти десет месеца и аз от съвсем скоро му прибавих една-две маслинки към пюрето...Леле как се изложих Embarassed Embarassed Embarassed
Сега като се замисля,праз също не бих дала

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 15:27 от Zorie

# 8

Общи условия

Активация на акаунт