Избор на коли4ка

  • 1 344
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравеите,мам4ета.
Според вас на коя фирма коли4ките са по-хубави.
"Щъркел" или "Chipolino"?

# 1
  • Мнения: 1 183
Аз съм се насочила към ЧИПОЛИНО,много ми харесват и не са скъпи Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
Штъркел да не би да са си пуснали собствена марка колички?!?

# 3
  • Мнения: 201
"Штъркел" е име на магазин, а не марка колички. Там предлагат предимно (ако не и само) колички Mag England. Аз предпочетох да си взема на Chipolino, заради гумите.

# 4
  • Мнения: 8 505
Реших,че съм изостанала с инфото Simple Smile
sladki6kata ,кажи към кои модели точно си се насочила,така е много общо.Дъщеря ми например е с Чиполино и не бих я сменила (количката) за друга,но има модели на Чиполино,които никога не бих си купила.

# 5
  • Мнения: 619
Харесвам Маг Ингланд-перфектна е.За Чиполино-наистина зависи кой модел е,знам,че много майки се оплакват от тях,но има и такива,които са много доволни.За това избрах Маг,за да съм сигурна.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Mag England   Peace

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз бях мн.доволна от Бертони, модел Имола 4. Комбинирана, с олекотена алуминиева конструкция, въртящ се кош, много практична и лесна за маневри  Laughing

# 8
  • Мнения: 962
Бертони  Peace

# 9
  • Мнения: 1 294
Аз съм с "Венеция Плюс" на Чиполино.За сега съм изключително доволна от нея.Ползвала съм я само в зимния и вариянт и мнението което изказвам е за него.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз съм с "Венеция Плюс" на Чиполино.За сега съм изключително доволна от нея.Ползвала съм я само в зимния и вариянт и мнението което изказвам е за него.
И аз, и аз такава ползвам  Laughing. Единствената забележка, е че на мен ми е много тежка.

# 11
  • Мнения: 2 035

Ползвам такава и съм доволна  Peace

# 12
  • Мнения: 6 164

И аз, и аз! Peace Да дам един глас! Mr. Green /Куини/

Те се продават в 'Штъркел', ама такваз марка не знам аз. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 353
Моята е от Штъркел  newsm10

# 14
  • Мнения: 995
Моята беше Пепино, също полска, както  Маг Инглънд. От маг-а най-маневрената и лесна за управление е модел Принцес, с четири гуми. Моя приятелка имаше Принцес Рол (6 гуми) и в сравнение с моята и с Прицес, беше танк. Но каквато и да избереш, ще си свикнеш с нея. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт