До мамите от Плевен

  • 1 582
  • 8
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Има ли тук мами от Плевен. Утре отиваме там с няколко колежки в конамдировка за 5 дена. Та може ли някой да ми каже близко ли се намират един до друг хотел "Балкан" и х-л "Орбита Палас" ? Ако не са как да се стигне от единия до другия с явтобус ли, кой номер? Благодаря .

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
Джемма, за съжаление изобщо не са разположени близо  един до друг Confused Балкан е на 5 минути пеша от центъра, а Орбита Палас е чак в парк "Кайлъка". Доколкото знам, до Орбита Палас се стига само с кола, няма градски транспорт до там. С такси би излязло около 4 лв. от единия до другия, по моя преценка. Дори и да се хване тролейбус No 3 или 7 от центъра до началото на Кайлъка, хотелът е прекалено далече , за да се стигне пеша от началото на парка до него.
Приятно прекарване в  нашия град   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 390
Само с такси можете да стигнете до Орбита Палас, няма транспорт до там, както ти е казала и kiselina.
Ето един номер от типа позвъни и затвори - 0085998888, ако ви се наложи.

# 3
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен! Има ли някоя раждала мама кочто може да ме насочи при добар лекар за раждане. Аз знам само клиника света Марина и доктор Димитрова. Някакво мнение за нея???

# 4
  • Мнения: 262
Здравейте и от мен! Има ли някоя раждала мама кочто може да ме насочи при добар лекар за раждане. Аз знам само клиника света Марина и доктор Димитрова. Някакво мнение за нея???

Ето плевенската тема. Тук пишат доста мами. Влючете се и Вие  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134087.0;all

А в "Св. Марина" е също и Стойков. Чувала съм добри отзиви за него.

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 10:02 от aterg

# 5
раждала съм при д-р Любомирова със секцио-страхотен професионалист.Радвам се че ми се падна дежурна на раждането.има кабинет в Екзакта медика.

# 6
Здравей!
Хотел "Балкан" е на две минути от пешеходната зона на Плевен, такаче ще можете да се разходите.Но Орбита Палас е  в парк Кайлъка, което е доста далече от центъра и до самия хотел няма никакъв превоз. Тролеите 3 и 7 ходят до началото на парк Кайлъка, но  Орбита Палас е на около 5-6 км навътре в парка и може да се стигне единствено с такси.

# 7
  • Мнения: 5 026
Здравейте и от мен! Има ли някоя раждала мама кочто може да ме насочи при добар лекар за раждане. Аз знам само клиника света Марина и доктор Димитрова. Някакво мнение за нея???
Доц. Божинова-тя ми следеше бременността, има к-т в "Св. Марина", а и Д-р Стойков (от същата клиника) е добър специалист.

# 8
Раждах при д-р Любомирова по нормален начин.Страхотна е.Обръща ти много внимание дори и след раждането. Идва поне хиляда пъти да види дали всичко е наред докато бяхме в родилното , а и след това се виждахме на контролни прегледи.Наистина е супер!!!Препоръчвам я на всеки!

Общи условия

Активация на акаунт