Мъжки парфюм - дайте идеи - какво взех в крайна сметка

  • 3 756
  • 49
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Знам, че сте 'пекани', затова ще ви питам за идеи директно преди да ида по магазини да душа.
Търси се парфюм от типа на Blue Jeans (Versace), 1881 (Cerruti), Intuition (E. Lauder)...

Нещо от сорта, демек. Да не е много тежко, че ще трябва да живея с него.

п.с. винаги има вариант да взема някой от горните, но все пак  Grinning

п.п.с. Т.е. аз знам какво харесва той, но все пак аз ще трябва да го душа... затова избирам според моя си вкус   Mr. Green
Аз, значи, харесвам изчистени, свежи аромати, класически - Куул Уотър, Хюго Бос (отпреди 10 години който беше актуален... кой беше), XS и прочие. Мъжът ми - тежки, задушаващи ме, та няма да стане на неговата... Приемам и средни варианти - маааалко по-плътни аромати, ама малко.


В крайна сметка избрах Булгари Блек и Версаче Блу Джийнс. Булгарито ми идва малко сладникав обаче...
Изненадата беше поднесена, приета с радост.

Азаро Хром, Акуа Булгари и прочие, които споменах като полу-финалисти, ги отсвири възмутено...а после му връчих списък с парфюми - да ходи да си души и да избира, като много знае  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 12:30 от Бу

# 1
  • Мнения: 4 978
Aqua di Gio, Davidoff cool water - класика в жанра, не са натрапчиви и са секси.

# 2
  • Мнения: 7 474
Това взех на мъжа ми  Crazy, сега ходя и го душа по цял ден Crazy



Paco Rabanne представя съвременната интерпретация на популярния мъжки аромат XS. Ярък, чувствен парфюм, създаден за страстните и мъжествени мъже. Връхната нотка е калабрийски лимон, сърцевината е кардамон, а основата на аромата е бразильско розово дърво, сив кехлибар, пачули и черно дърво.

# 3
  • Мнения: 1 986
  Класическия,син на цвят/не мога да му изнамеря снимката Confused/ парфюм на Булгари Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Chrome на Азаро  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 480
С подобни базови нотки на тези, които си споменала, са: Envy for Men- Gucci, Dolce & Gabbana pour Homme , Azzaro pour Homme , Allure Homme   Hug

# 6
  • Мнения: 870
Rochas - Aquaman, според мен е страхотен, много свеж и с характерен аромат. Ако вземете тестера излиза мноого изгодно  Peace
http://www.-spam292-/?L=products.details&id=291

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 1 950
AQVA на BVLGARI.

# 10
  • Мнения: 1 546
Препоръчвам да пробваш и Pleasures for men на Estee Lauder  и Happy на Clinique. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз гласувам с две ръце за CHROME на Азаро  Peace От както подарих на половинката преди около 4 години първия такъв не го е сменял, а и на мен ужасно ми харесва  bouquet

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ъм, а за L'Eau par Kenzo - мъжкият? Някой знае ли?

# 13
  • Мнения: 313
AQVA на BVLGARI прекрасен парфюм, но всеки " стои " различно, така че зависи какво харесва човека, за който го избираш

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
така че зависи какво харесва човека, за който го избираш

Аз затова съм написала какво харесва - за ориентир.

Общи условия

Активация на акаунт