Тест за бременност, е как така

  • 2 201
  • 22
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
Днес в списание Журнал за Жената има статия за нов тест за бременност който ще показва 1 седмица след половия акт (след овулация ) newsm78 Дали е възможно това .....

 Първата пратка ще пристигне тези дни и пътуват от Китай ( произведено в Китай)

 Там казват, че ще измести тестове като Шур Чек и няма да струва повече от 5 лв ...  Thinking

 Опаковката съдържа 2 теста - 1 за бързата употреба ( една седмица след овулация), и един за след закъснение ...

# 1
  • Мнения: 7 640
кръвните тестове отчитат след 10тия ден, какво остава за уринните Rolling Eyes
То и сега на някои пише след 7мия ден ото зачеването- това не го прави факт, обаче Wink

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
кръвните тестове отчитат след 10тия ден, какво остава за уринните Rolling Eyes
То и сега на някои пише след 7мия ден ото зачеването- това не го прави факт, обаче Wink

 И аз с кръвен тест датох пример и не ми се вярва но може да се испита когато навлезе на пазара понеже знам, че китайците доста чудеса правят. Но все пак не вярвам  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 7 640
ми пак ти казвам - Изи тест отчитал според опаковката 7 седмица след зачеването, при чувствителност 25 МИ бЧХГ, ама не пише къде- кръв, урина, пот Laughing

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Хич не вярвам да има такова нещо smile3506, да не говорим, че дори и да отчете положителен резултат, нищо не е сигурно на толкова ранен етап...
Мен досега тестовете пък никога не са ме лъгали - винаги са били отрицателни   Joy

# 5
  • Мнения: 7 718
Ами реклама. Който се хване, хване се. Laughing

# 6
  • Мнения: 498
Ами Home test - и той отчита на 7 ден след оплождане ама търси ЧХГ - 20 , а за бременност се счита когато е над  25 newsm78 Каква му е файдата тогава ???? Мисля че няма да се наложи толкова.

# 7
  • Мнения: 2 825
Ако бяха толкова сигурни в резултата от теста дето отчитал на 7-ми ден, нямаше да сложат в опаковката и друг тест, който отчита при закъснение  Laughing
Даже и да са измислили нещо ново за отчитане, все пак то ще отчете оплождане, а не бременност, така че пак не е задоволителен резултата.  Thinking

# 8
  • Мнения: 560
Мегита, аз писах за този тест - чудо Crazyоще в петък в седмичната тема  Wink. И поправка - вече е на българския пазар. Аз дори съм го ползвала, но както вече написах - не е вълшебен hahaha. Иначе наистина е китайски, което не е много добра реклама Crazy. А моето мнение е, че е като останалите newsm78.

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 11:43 от Mia_28

# 9
  • Мнения: 4 546
Мен досега тестовете пък никога не са ме лъгали - винаги са били отрицателни   Joy
и при мен така   Sad hahaha

# 10
  • Мнения: 235

Мен досега тестовете пък никога не са ме лъгали - винаги са били отрицателни   Joy

  И аз да се присъединя към отбора.

# 11
  • Мнения: 287
И аз да вметна нещо за тестовете за бременност след седмия ден- купих си още август месец "HomeTest" ,американски ,по 2 бр. в пакет и забележете само за 3,90лв.За съжаление и той не е магичен и двата пъти ми позна,4е не съм бременна   Crossing Arms
За заинтересуваните,купих си го от аптеката в подлеза на ЦУМ.

# 12
Здравейте, мили дами! Моля Ви да ми кажете в кои вестници или списания сте прочели за теста Престо. Искам и аз да го пробвам, понякога бързината е от съществено значение. Много ще съм Ви задължена!

# 13
  • Мнения: 7 718
Първо: на вестници не вярвай.
Второ: какво му е толкова същественото на бързината?
Дори и да покаже бременност тя може да не се развие и заедно с месечния цикъл зародишът да се изхвърли.
Правилото е: тест се прави 3-4 дни от закъснението.
Измама са тези тестове, седем дни след зачеването няма достатъчно ЧХГ, за да го отчете тестът.

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 10:15 от Lali

# 14
Да може би си права, но наистина ще съм ви задължена ако ми дадете тази информация, за в-к Труд разбрах, но Meqita пише и за някакво списание.

Общи условия

Активация на акаунт