Той чака дете от друга жена

  • 25 018
  • 323
  •   1
Отговори
Мили момичета, случи ми се нещо неочаквано, което ме съсипа психически. Имам чувството, че участвам в латиноамерикански сериал. Преди дни любимият ми съпруг, с който живеем от 13 години и имаме "брак за завиждане", ми предложи да се разделим, защото от 3-4 години подържал връзка с друга жена и след месец тя ще роди дете от него. Шокът ми е голям, защото не съм подозирала нищо, имала съм му винаги доверие и дори някои смущаващи несъответствия през годините не са ме накарали да го проверявам, слудя или да му задавам въпроси. Винаги си мислех, че щом сме си говорили по въпроса за изневерите и имаме дадена дума, това е достатъчно.
След признанията и моите сълзи и тръшкания той реши, че няма да се разделяме. Сега продължаваме да живеем заедно, но съпругът ми продължава да подържа връзка с другата жена, което ме убива (беше ми обещал да не го прави). Дайте ми съвет, моля ви, какво да правя! Аз се опитвам да бъда изключителна съпруга, всеотдайна, поемам всички ангажименти, грижа се за него. Но нищо не се получава като преодоляване на кризата (аз периодично изпадам в тежки настроения, мъчно ми е плача и пред него, знае че пия успокоителни). Ако сте преживявали нещо подобно, ако знаете как да си го върна, моля за съвет!

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 20:32 от Beni_D

# 1
  • Мнения: 1 612
Според мен има 2 варианта - да се разделите или да се бориш за него.
За съжаление това, че другата жена чака дете от него не е в твоя полза.
Трябва да решиш какво точно искаш и да се боеиш в тази посока.
Много сложна ситуация.
Помисли и по въпроса, че той ти е обещал да не поддържа връзка с другата жена, а продължава да го прави.
Искрено съжелявам, че това ти се случва!
  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 019
милата,искрено ти съчувствам.докога ще издържиш така.а деца имате ли?

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
13 години идеален  брак ...  Praynig
Сигурен ли е, че другата жена му е вярна!?
А какво ще стане с теб и дечицата ти?
Егати мъжете какви са неблагодарници!
Не мога да дам съвет, мога само да се помоля нещата да се развият в твоя полза  Praynig
Дано да бъдеш щастлива, каквото и решение да вземеш!

# 4
Много благодаря на всички за съчувствието и мненията. Нещо което не съм уточнила - имаме син на 12 години. Вече влиза в пубертета и той също ми е грижа. Втората грижа е, че аз този мой неверен мъж си го обичам и не мога да си представя живота си без него. Разбирате ли, пред мен никога не е стоял подобен въпрос. Преди малко си взех една ябълка и по рефлекс веднага я рязрязах на две и му подадох едната половина. Пак се разплаках. Разбира се, като му казах за рефлекса, ме набеди ,че прекалено се взирам в тези подробности.

# 5
  • Мнения: 1 612
Много съжелявам миличка!
За съжаление няма как да те посъветвам з-о не съм на твоето място, а това решение можеш да вземеш само ти.
Синът ти знае ли за връзката на мъжа ти?

# 6
  • Мнения: 490
 Само ще кажа -егоисти , егоисти, егоисти.
А попитали го как това ще се отрази не само на брака ами когато и детето ви разбере? Що за извратени виждания за семейство и ценности! ? Той ще бъде ли щастлив, а ти, а другата, а децата му!?

# 7
  • Мнения: 242
Много мъчно ми стана като прочетох това.
Опитвам се да се поставя на твое място за да ти кажа какво да правиш и не мога да си го представя.
Сигурно ти е много тежко и много болно.
Мисля че колкото и да е тежко - трябва да се опиташ да се изправиш на крака и да не му показваш че го изживяваш така. Опитай се да не плачеш пред него.
Опитай се да му покажеш че и ти си човек заслужил да бъде уважаван и обичан.
Мисля че молбите и рева само биха го отдалечили.
Незнам, може би греша.
Но май винаги във всяка ситуация побеждава по-силния.
И също още нещо - времето май винаги лекува. Ако го преодолееш сега, след време може би ще го приемаш просто като даденост.

# 8
  • Мнения: 7 640
ужасна история Sad
Другата жена бременна ли е или? Писала си

защото от 3-4 години подържал връзка с друга жена и в момента тя трябва да роди дете от него.

# 9
  • Мнения: 1 568


Искрено съжалявам!!!
Миличка според мен,но това е само според мен,пусни го да си тръгне без да питаш,без да плачеш пред него и без да молиш!Той ще се побърка от това и сигурна съм един ден ще плаче,за теб!
Ако го задържаш в създалата се обстановка ще те намрази!

# 10
  • Мнения: 396
Ужасна история,наистина   ::,но ако мъжът ти е категоричен да се разделите,не знам как ще го спреш...Според мен ,ако той  държи на вашето семейство няма да има такава дълга връзка и още повече да позволи друга жена да носи детето му...
Седни и си помисли много трезво,вярно това са толкова много години,навици,но какво те чака от тук нататък за теб и за сина ти?  ::

# 11
  • Мнения: 217
Нещастници! #Cussing outТо4но когато мислиш 4е вси4ко е ок,4е ти е верен ,тогава винаги има нещо .Затова на мъж вяра НЕ!Дай им да пръскат сперма наляво и надясно ,и да ти обяснява колко ти е верен.Няма верен мъж,не го ли разбрахте.Затова ,,шапка на тояга,, и да не ти пука Peace

# 12
  • Мнения: 490


Искрено съжалявам!!!
Миличка според мен,но това е само според мен,пусни го да си тръгне без да питаш,без да плачеш пред него и без да молиш!Той ще се побърка от това и сигурна съм един ден ще плаче,за теб!
Ако го задържаш в създалата се обстановка ще те намрази!


Точно така е!

# 13
  • Мнения: 6 167

След признанията и моите сълзи и тръшкания той реши, че няма да се разделяме. Сега продължаваме да живеем заедно, но съпругът ми продължава да подържа връзка с другата жена, което ме убива (беше ми обещал да не го прави).
!

Beni_D, съчуствам ти.
през подобно нещо премина моя приятелка.
Тя действа светкавично - новината 'паднала като гръм то ясно небе', после и новината, че др. жена е бременна.
Разведе се веднага.
Възхищавам й се за куража да вземе такова решение Тя.
Пожелавам такъв кураж и на теб!
Мисля, че ако се изправя срещу такъв шок и такава обида,
също бих се развела веднага.
 Sad

# 14
  • Мнения: 7 474
Не бих могла да живея с мъжа си повече , ако разбера подобно нещо.  4 г. да ми изневерява ooooh!  smile3513 Ако този човек не те обича повече, това съжителство би било мъчение и за двамата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт