Покупка на дребно от складове в София?

  • 773
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте на всички!
Ровейки се из мрежата ми направи впечатление, че в повечето градове има информация за складове, в които се продават бебешки и детски стоки и аксесоари, но в София не забелязах нито един.
Скоро ще ставам майка и ми предстои покупка на всичко за едно бебе (количка, легалце, помпа и т.н....), което прави доста сериозна покупка и си мислех дали няма и някъде в София складове, от които бих могла да си закупя всичко необходимо и да спестя малко пари?
Аз мога да споделя например, че се обадих в склада на Чико, но ми казаха, че не продават на дребно. А една позната ми каза, че в Майчин дом, една майка и е казала, че в Захарна фабрика имало склад, от който си е купила помпа на Авент за 62лв., а по магазините е 80лв., но за съжаление не е могла да разбере къде точно е склада.
Ако някои знае нещо за складове ще съм много благодарна (а вероятно и много други ще са благодарни) да сподели информацията.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 197
Няма да намериш всичко на едно място, освен в големите магазини (от типа на Штъркел). Повечето складове продават само или предимно на едро и са далеко. Опитай се да уточниш какво искаш да купиш, харесай си количка и ако искаш ми пиши че ти кажа къде са складовете или поне къде е по-евтино

# 3
  • Мнения: 2 197
Исках да кажа, че Ще ти кажа, извинете печатна грешка

# 4
  • Мнения: 3 457
ти нови ли искаш?

# 5
  • София
  • Мнения: 142
Благодаря на викуна за линка и на бото за информацията!
Но все още не съм открила склад, а в продавалника има доста интересни предложения, така че може и на там да се насоча. А пък и във форума има информация за много магазини, от които може да напазаруваме.
Идеята за складовете ми дойде следейки форума, защото има доста майки от различни градове, които споделят, че са пазарували на доста по-ниски цени от склад, а за София нямаше никаква подобна информация и затова реших да попитам, но тук политиката на складовете явно е по-различна от тази в Плодвив например.

Общи условия

Активация на акаунт