Тема Спа- за цветно или за бяло пране е?

  • 715
  • 10
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Вчера купих от Метро, Тема Спа, но никъде не видях на опаковката за какво пране е. Аз исках за цветно. Дали не е за бяло? Че имам горчив опит с бяла прах и цветни дрехи... Crazy

# 1
  • Мнения: 9 063
Ами би трябвало да си пише newsm78
Мисля, че е за цветно, по принцип за бяло е упоменато с картинка или пише white...

# 2
  • Мнения: 5 577
А де, и аз го гледах в супера, макар и не щателно - но не забелязах да има описано на пръв поглед, както на другите прахове.  Thinking

# 3
  • Мнения: 5 577
Побут.

# 4
  • Мнения: 259
Мисля че е за бяло.

# 5
  • Мнения: 25 449
И аз му се чудех, но си взех, защото ми хареса как мирише. По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Grinning

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
По презумпцията, че щом не пише изрично, че е за бяло, значи е универсален, изпрах цветни дрехи. Нищо им няма.  Grinning

И аз мисля, че е универсален. Само слагаш бялото пране на по-висок градус.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Simple Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 3 334
Значи спокойно да се меткам цветните дрехи в пералнята и да сложа от този прах. Simple Smile

А на опаковката наистина нищо не пише. Crossing Arms
сподели дали си доволна от него,защото мисля и аз да го пробвам Wink

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Добре. Утре ще я пускам сутринта и ще пиша. Много хубаво мирише, а иначе от всички видове Тема съм доволна.

# 10
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз пера от 4 години само с Тема .Мисля ,че Екстра уайт е само за бяло пране,Колор е само за цветно,а другтите са универсални-решаващ е градуса.

Общи условия

Активация на акаунт