Какво означава - НПР?

  • 7 765
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 450
Здравейте,
Педиатърката е записала в протокола за пред Телк на сина ми,че `Изостава с прохождането и НПР`
По принцип никога не ни е обръщала внимание и не е забелязвала много съществени неща в развитието на сина ми,но това вече е върха!
Кажете ми моля ви какво означава това съкращение,че да натрупам окончателен материал за премествне при друг педиатър!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Нервно-психическо развитие...
Но си мисля, че се е престарала.
Вродените аномалии ги карат да очакват какви ли не страхотии от децата, а далеч не всички са с изоставане в развитието. Насе май е единствен от децата с цепнатина, който изостава, но при него май е по-скоро вторично, вследствие на многото лекарски грешки в отглеждането му.

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
За протокола пред ТЕЛК е възможно да са засилени нещата, за да се получи по-голям процент.

# 3
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Елза, за пред ТЕЛК да пише колко мо-же повече, ама не само за НПР Wink ами и за цепките, и за проблема с очите и за този с ушите и за всичко или ако забрави, ти занеси тези изследвания. Освен това ти трябва и статус на психолог - там се обяснява психомоторното развитие, обаче само не се ядосвай, по-добре е да имате телк, за да ползвате другите надбавки Hug

# 4
  • Мнения: 450
БЛАГОДАРЯ ви много за отговорите Hug  bouquet

Незнам да се радвам ли  или не... Но ще дочакам явяването ни пред комисия и ще заформя за първи път скандалче,айде и аз веднъж да ги ядосам и да ги изкарам от това овче бездушие #2gunfire #Cussing out Twisted Evil

nnnnina,ще занеса всичко-благодаря за информацията Hug  bouquet

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
ТЕЛК определя процентите по таблица
Имате цепка на небцето - в таблицата пише "80-100% до корекция на дефекта"
При вас предстои още оперативно лечение, така че...
На Наско по този праграф не му дадона ни един процент, защото му била успешна операцията, УНГ лекарка го погледна и цъкаше колко хубаво му било направено небцето, а той не говори...
И след обжалване и прочее разправии му дадоха процент за умствено изоставане.
Така че тия работи в случая с цепнатините трябва да се уреждат максимално бързо след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт