кога идват 3 и 4 зъбче???

  • 447
  • 11
  •   1
Отговори
на една годинка сме вече ,а имаме само две зъбчета.няма и никакви изгледи за други засега.кога идват 3 и 4 зъбче.?

# 1
  • Мнения: 4 978
на една годинка сме вече ,а имаме само две зъбчета.няма и никакви изгледи за други засега.кога идват 3 и 4 зъбче.?

Когато решат  Laughing
Сериозно, не мисля, че има някаква закономерност.

# 2
проблема е че иска да яде вече непасирана храна ,а трябва да я гълта като пате.кака му на 1 годинка имаше 6 зъба.чувала съм че има някаква наследственост при никненето и здравината на зъбчетата.дали е вярно???? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 978
Да, гена има значение. Но чий ген - твоя, на бащата, през 1-2 поколения....
Моята дъщеря е на почти 10 м. и също има само 2 зъбчета.
Не съм гледала точно какво прави, но си "дъвчи", смучи, изобщо справя се.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние пък все още имаме само едно зъбче долу.Предполагам следващото ще е до него,но го няма още.И на мен ми е интересно за другите кога излизат,но май при всяко бебе си е различно.

# 5
  • Мнения: 6 164
Не се знае. Mr. Green

На сина на една позната първите 2 (долни резци) избили на 2 месеца и половина. Следващият зъб избил чак на 7 и половина. 5 месеца никакви зъби! Shocked Така че всичко е възможно!

# 6
  • Мнения: 3
На всеки различно . Ние сме на 9 месеца и още нямаме.

# 7
  • Мнения: 643
Моя имаше доста зъби, но на приятелката ми отрочето, се сдоби с първите си два зъба чак на годинката, и после като почнаха да никнат като гъби, даже ни изпревариха накрая! Така че ще излязат когато си искат в общи линии. По трудно ще е да се справиш с проблема с храната, но можеш да му правиш по кашава храна, която може да се досдъвче и с венчетата, тъкмо ще ги чеше и тях!

# 8
  • Мнения: 46 437
проблема е че иска да яде вече непасирана храна ,а трябва да я гълта като пате ...

Те зъбите нямат много общо с дъвченето  Grinning на моя съседка детето с 2 броя си ядеше непасирана храна, а моята дъщеря на 1 година с 12 зъба не близваше, ако не е мината през блендера  Crazy
Ще излязат като им дойде времето  Grinning

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дъщеря ми на година имаше около 12-14 зъба, като започнаха да излизат 5ия месец. Синът ми е още с два, но дъвче всичко. Няма закономерност, не се притеснявай - няма дете, на което да не са му пораснали. Желая ви безболезнено вадене на другите зъбки.

# 10
явно всичко си строго индивидуално Grinningможеби аз нямам търпение и ми се струва че се бавят.притеснявам се че с зъбчетата идват и болестите,а зимата тепърва предстои,,но каквото стане... Simple Smileпреслав можеби няма да боледува като кака си по време на никнене на зъбчета Wink

# 11
  • Мнения: 3 360
Не се знае кога ?При всяко дете различно WinkНа 1 годинка има деца без нито едно зъбче или с по 8-10....Не се тревожи-ще се покажат Laughingняма дете без зъбки останало  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт