Мнения за марката SAM 0-13?

  • 649
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Днес /вече вчера/ разгледах Скай Сити Център и попаднах на магазин на фирмата SAM 0-13 /май така се пишеше/.Чувала съм ги и преди,но нямам никакви впечатления от тях. Доколкото разбрах са гръцки и понеже харесах някои неща,а не са от евтините искам да попитам за ммемия и впечатления за тази марка.Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 551
На мен лично много ми харесаха взимала съм няколко дрешки и се оказаха качествени. newsm10

# 2
  • Мнения: 1 449
Купувала съм на дъщеря ми и на големия ми син като беше на 1-2 г. Значи последните ми впечатления са от преди 6год., но определено не са от положителните. След пране цветовете се променят, дрехите пускат... Сега може да са ги оправили като качество, иначе съм съгласна че изглеждат много добре, но за тази цена трябва да са на съответното равнище!

# 3
  • София
  • Мнения: 771
Купувала съм зимно яке миналата година, останах доволна, якето не мръдна. Имат много хубави модели. Другият им магазин е в една от преките на "Стамболийски", близо до KFC.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз случайно го открих в Скай сити-то. За първи път чувам тази марка, но плетените пуловери много ми харесаха и Нели веднага намаза един. Много меки и семпли моделчета имаше- точно по май вкус ( но определено имаше и другата противоположност- претрупани с пайети и висулки). От друга страна- пуловерите в детския Есприт вървяха пак по 50-тина лева. newsm78

# 5
  • Мнения: 295
Гръцки са. Аз НЕ съм доволна. Лятото купих на сина си тениска от там, страхотни цветове, но след второто изпиране избеля и сега я носим за у дома, щото изглежда като на 100 години. Само си хвърлих парите на вятъра!

# 6
  • Мнения: 1 073
Аз пък ли4но съм много доволна от тази марка. Когато големият ми син беше малък, те имаха магазин на Графа, после за4езнаха нещо и се появиха скоро на Стамболийски. Сега пак пазарувам от време, на време при тях. макар, 4е предпо4итам Вайкики.

Общи условия

Активация на акаунт