Canbebe - къде в София?

  • 817
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 901
Имаше тема за Canbebe, някои хора споменаха, че ги ползват и в София, ама никой не ми отговори там откъде си ги купува. Сега питам специално откъде в София и за колко пари купувате Canbebe, за да не се налага да пращам еднотипни лс Simple Smile

# 1
  • Мнения: 870
В борсата на ул.Чаталджа ги има 7-18 кг 80 броя - около 27 лв, и 9-20 70 броя - 23 лв.

# 2
  • Мнения: 9 901
благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 47 963
бебелан,но не помня цена,че отдавна не ги купувам,но можеш да им звъннеш

# 4
  • Мнения: 1 000
В люлин на бебешкия павилион на кооперативния до ДСК или в Кампионе.....една спирка по-нагоре с трамвая .....
60 бр. 4-9кг за 18-19 лева....за другите не знам
още сме на 4-9....

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
доволни ли сте от тези памперси?
по-евтино ли излизат от Памперс?
Днес прибрах мъника от яслата с такъв памперс и незнам дали са хубави

# 6
  • Мнения: 9 901
доволна съм от качеството, но цената в София е по-висока, днес гледах в Бебелан - 27.20 за размер 4. Най-ниската цена, която срещах в провинцията, е 25.60.

# 7
  • Мнения: 35 950
абе, Тити, не ги бива! на 2 сменени на Памперс, сменям по 3-4 Канбебе! 2 седмици почивка в Турция изкарах с тях и не съм доволна /т. е. не бяха ментета Simple Smile/! на Памперс сме на 7-18, а на Канбебе бяха 2 номера по-големи - 11-25 кг.

# 8
  • Мнения: 9 901
ми аз в Бургас ги почнах, много съм доволна, почти няма разлика с Памперс. Доста памперси ми минаха през ръцете за едно лято. А за пропускане - досега няма пропуск. Всичко ми съвпада с Памперс, само са лееекинко по-твърди. И размерът е същият, и идват по-евтино.

# 9
  • Мнения: 35 950
предавам се! ще погледна около нас Simple Smile
в кой край на София си?

# 10
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И мен ме интересува къде има в София Canbebe.Аз само тях ползвам и съм супер доволна.За мен са по-добри от Pampers.Скоро ще се местим в София в района на Бъкстон и се интересувам дали има някъде наоколо?

# 11
  • Мнения: 47 963
в бебелан най-големият размер е 40 ст.,мисля че е 11-25 кг

# 12
  • Мнения: 353
На пазара в Красна поляна ги има в почти всички магазини, но не знам цени.

# 13
  • Мнения: 1 608
На пазар "Герена" срещу мягазина на "Хранкомерс" на сергия. 0,33ст за брой 7-18кг.

Общи условия

Активация на акаунт