Търся нов личен лекар в студентска поликлиника или в района - препоръчайте!

  • 13 027
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
Живея в Студ. Град и търся личен лекар, да го сменя
моля, препоръчайте ми

# 1
  • Мнения: 1 655
д-р Елена Иванова, педиатър. Работи в 'САНА' (врата до врата със студентска поликлиника). Смея да твърдя, че е най-добрия педиатър в района.

# 2
  • Мнения: 1 391
Благодаря ти! дъщеря ми е записана при нея! но на мен ми трябва личен за мен самата

# 3
  • Мнения: 1 655
Ние цялото семейство сме записани при нея. Преди това бяхме при д-р Искра Малинова в Студентска поликлиника, но там от пенсионери не можеш да се вредиш, иначе лекаря е добър. Докторката, която е в кабинета на Малинова, д-р Светла Ангелова (ако не се лъжа), но в другата смяна е добра, д-р Агов също.

# 4
  • Мнения: 8 505

За Аговски ли става въпрос?Ние с мъжа ми сме при него,доволна съм (ме че ми се е налагало да ходя често),но се чака много пред кабинета Confused

# 5
  • Мнения: 1 655

За Аговски ли става въпрос?Ние с мъжа ми сме при него,доволна съм (ме че ми се е налагало да ходя често),но се чака много пред кабинета Confused
Може и да съм объркала името. Един младичък с лека брадичка е този, за който аз говоря.

# 6
  • Мнения: 1 391
точно от аговски се разочаровам напоследък.........
 Rolling Eyes
не зная, струва ми се че работи през пръсти...... ни иска да ми дава направления, с такъв зор ги дава, отделно ми е дал днес вместо направление амбулаторен лист - т.е. документ който нищо не значи..... не зная умишлено или не... не ме праща на изследвания... абе нещо кофти....

а при д-р Елена Иванова как се вреждате възрастните?? то там винаги има толкова много дечица??

# 7
  • Мнения: 8 505
Възможно е,Collibri.Единственото направление,което съм ми искала,беше за гинеколог когато бях бременна.

# 8
  • Мнения: 1 655
Ами как се вреждаме. Ти сигурно си забелязала колко е експедитивна д-р Иванова. След всеки пациент излиза пред вратата и разпределя кой за направление, кой за консултация, кой да чака за преглед и така сравнително бързо се оправя с народа пред вратата и. Аз повече от час не съм чакала пред кабинета и, за разлика от кабинетите с чакащите пенсионерите от пред (нищо против тях). Направления до сега не ни е отказвала също.

Общи условия

Активация на акаунт