Манекенка на Готие :))

  • 1 694
  • 26
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 622
Пхаааахххх  Joy

Ама така, като е наел тази дебеланка, не подтиква ли към точно обратното- затлъстяване?  Sick  Thinking

# 2
  • Мнения: 25 447
Радио "Анкара": "Машалла, недейте разваля жената!"  smile3501

# 3
  • Мнения: 35 891
ама я бива, а? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 405
Бравос, много добър замисъл.

И на много слабите им е кофти като има кажат: Олеле, колко си слаба!

# 5
  • Мнения: 4 555
Аз пък не го приемам така. По-скоро смятам, че иронизира забраната да дефилират прекалено слаби, т.е. подкрепя тенденцията манекенките да са прекалено слаби. А за съжаление е вярно, че вида на манекенките докарва много момичета до анорексия и булимия и това не е майтап работа.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е готина.........изобщо не се майтапя

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Сега пък кво? Да не ни подтикват към затлъстяване?  #Crazy #Crazy #Crazy Все в някакви крайности значи изпадат. Абе, дайте "златната среда", бе хора!!!  Peace

  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 622
Абе, дайте "златната среда", бе хора!!!  Peace


Подкрепям. Нито тапицирани кокалаци е приятно да гледаш на подиум, нито балонирани телеса  Wink

# 9
  • Мнения: 27 524
Аз пък не го приемам така. По-скоро смятам, че иронизира забраната да дефилират прекалено слаби, т.е. подкрепя тенденцията манекенките да са прекалено слаби. А за съжаление е вярно, че вида на манекенките докарва много момичета до анорексия и булимия и това не е майтап работа.

Подкрепям всичко  Peace

В интерес на истината прекалено слабите манекенки се избират по няколко причини:
- шият се за ревютата един размер дрехи
- манекенката си е като закачалка - просто носи дрехата и я показва, не дрехата да допълва манекенката
- липсата на красиви тела и гърди е умишлена - да не се разсейват гледащите с манекнеката, а да гледат и оценяват дрехата. Купчина кокали са за предпочитане  Mr. Green

Разбираемо е, но и трудно приложимо за по-голямата част от жените  Confused

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не харесвам нито едните, нито другите (нито прекалено слаби, нито пък толкова дебели).

# 11
  • Мнения: 8 505
Не харесвам нито едните, нито другите (нито прекалено слаби, нито пък толкова дебели).

И аз не ги харесвам,но тази определено ми изглежда по-добре от някоя измършавяла мадама.

# 12
  • Мнения: 2 253
ей те пък-от едната крайност ,та в другата #Cussing out

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Чист сексизъм. Пускат форми. Що не пусна и една анорексичка, че там е страшно (не, че това не е). Килограмите-прекалено много или прекалено малко, вредят на здравето, аре, дискриминация, дрън-дрън. Като е анорексичка или дебела, да не казваме нищо, за да не дискриминираме, когато си руши здравето (не коментирам, когато е по болест, ама по-честичко си е от "хранене на душичката", цитирам 130 кг ми свекърва, която си е много здрава)
Измършавялите като мен пазаруват от детските магазини и не им е лесно.

# 14
  • Мнения: 2 407
Е кво и е ,готина е.

Общи условия

Активация на акаунт