от кога започнахте да давате плодови млека

  • 1 413
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
аз още обикновенно кисело мляко не съм давала , но ми се върти в главата за плодовите млека или по специално на данон активията с мюсли и фибри
кога се започва с тях?

# 1
  • Мнения: 46 437
Кисело мляко давам от както навърши 1 година. Вътре прибавям плодове по избор, готовите не ги уважавам, защото плодовете са в символично количество, а мириса и цвета се имитират с оцветители и ароматизатори.

Мюсли (аз овесени ядки давам) започнах, когато захраних с глутен, в кисело мляко не ги харесва, правя ги с масло и сирене или с плодове  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
След 8-мия месец, но купувам бебешки на Нестле, Данон или Йопле. Данон Активия не е подходяща за малки деца. Има на Нестле, по 4 в опаковка, с вкус на ягода и банан. По-добре от тях давай  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Има на Нестле, по 4 в опаковка, с вкус на ягода и банан.

От тях давах от 9 - месечна възраст, а от други видове след годинката.

# 4
  • Мнения: 240
След 8-мия месец, но купувам бебешки на Нестле, Данон или Йопле. Данон Активия не е подходяща за малки деца. Има на Нестле, по 4 в опаковка, с вкус на ягода и банан. По-добре от тях давай  Peace

Блонди , а това с ягодата може ли? Нали ягоди се дават след годинка , а има и разни пюрета с горски плодове.

# 5
  • Мнения: 3 042
Данон Активия не е подходяща за малки деца.  Peace

 Peace

За това още не съм давала и аз. Peace

След годинката започнах да давам Данисимо йогурт, но рядко. Преди годинката / от 9м/, а и след нея давах Нестле його - банан и ягода.

# 6
  • Мнения: 8 917
аз още обикновенно кисело мляко не съм давала , но ми се върти в главата за плодовите млека или по специално на данон активията с мюсли и фибри
кога се започва с тях?
След годинка и половина - тогава дадох кисело мляко Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Плодови давам от осмия месец. Активия все още не съм Thinking

# 8
  • Мнения: 509
Плодовите млека ги давам от 8-я месец.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На 6-7 месеца дадох да опита кисело мляко. Плодово може би след 2-3 месеца.

# 10
  • Мнения: 7 640
смятам да отложа момента с купешките плодови млека доколкото мога, просто защото нито са млека, нито са плодови Laughing

Правя вкъщи плодове от компот с кисело мляко, много се котира Wink

# 11
  • Мнения: 5 299
От 6-я м давам кисело мляко с плодове, след 8-9 започнах с тези на Данон плодовите, а от 2-3 месеца давам Активиа.

# 12
  • Мнения: 742
Аз също мисля, че това не е най-подходящото мляко за мъничета. Peace
Плодовите е по-добре.

# 13
  • Мнения: 6 390
Давам само НУТУРАЛНО бяло, без всякакви екстри - плодове аз съм слагала - но тя го предпочита без нищо.
Аз виждам само оцветители в тези плодови млека  Crazy

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не давам NaughtyОсвен обикновеното кисело мляко, друго не предлагам.Много са ми оцветени и ароматизирани.

Общи условия

Активация на акаунт