За кашата "NESTLE"-пшеница с банан и мляко

  • 701
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Онзи ден направих такава каша на моето съкровище и искам да ви се оплача че това е една ужасно- гадна каша Sick-мирише на гадно и е с ужасен вкус ShockedХем ние ядем много кашички а като и дадох от тази постоянно и се гадеше и едвам я изяде
препоръчайте ми на Нестле някоя каша newsm12
благодаря предварително newsm51 wavey

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, тази каша е особено гадна, както и останалите на Нестле  Sick Пробутах две кутии различни каши на Нестле с триста зора - слагах повечко плодово пюре към кашата за да става за ядене. Повече каша на Нестле не купувам  Peace Пюретата им са хубави, но кашите - не!

# 2
  • Мнения: 27 524
Ако питаш мен, на Нестле всички каши са гадни... горе долу става бисквитената, но като всичките им каши - не подлежат на разбиване, стоят на буци и лепкави като туткал. Не са лоши безмлечните, останалите....  Stop Купувай на Милупа, те са най-хубавите, на Хумана също стават.

# 3
  • Мнения: 678
И моята дъщеря не я яде така изхвърлих половината а тази  с цитрусовите плодове е отврат.Най-много харесва кашите на Хумана и Фризокрем.
.






# 4
  • Мнения: 2 498
На Нестле кашите и ние не ги харесваме  Sick..... има и едни течни каши пак на Нестле в кутийка като от натурален сок и те са  Sick

# 5
  • Мнения: 1 186
Аз между другото за първи път купувам такава каша и съм много разочарована(вече) Confused
иначе пюретата им са вкусни Peace но аз попринцип и давам каши на -HIPP,MILUPA и понякога на HUMANA и ще си продължа да и давам такива Laughing за мен това са едни много добри каши Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 676
  Препоръчвам каши на Humana, Milupa, Фризокрем и Blevite (май така се пише newsm78). Предлагат се и готови млечни каши на Hipp, също и Ганчев има 3-4 модела

# 7
  • Мнения: 3 042
На Нестле от кашите съм давала само 8 зърнени култури /безмлечна/ и ориз /пак безмлечна/, но и двете със зор ги пробутах. Повече не съм купувала от тях.

Милупа и Фризокрем са най-хубавите за мен. Peace

# 8
  • Мнения: 6 164
Ние сме на Фризокрем и са страхотни.
На Милупа съм взимала само бананова и нищо бананово нямаше. Sick Сигурно другите са по-добри.

# 9
  • Мнения: 7 803
специално бананова най-готина за мен е на хумана  Peace

Общи условия

Активация на акаунт