Е бива ли такива срокове бе, егааааааааати

  • 1 776
  • 18
  •   1
Отговори
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Значи - весела, усмихната - в събота зареждам пералнята  wash
Добре, обаче, по едно време - локвичка отпред.
Викам си от мивката ще да е, и бързо я забърсвам  clean
Да, ама не - след малко с прискърбие установявам - вода се стича от капака на пералнята.
Уплътнителната гума се прецакала - по моя вина, защото май съм я заредила с много дрехи,
и се е предъвкала, все едно нашия Макс я е ръфал.  Close
Звъним на сервиза - естествено, в събота не работает  Mr. Green
Всички ме успокояват - консуматив е това, естествено че ще има.
Да вметна, пералнята е Brandt, и специално се спряхме на нея,
защото точно тази беше немска (има и произведени във Франция и Италия),
и се изръсихме почти 800 кинта. От машинката нямам никакви оплаквания,
обаче щях да припадна, като разбрах, че въпросната гума ще пристигне от Германия
след един месец  cry Знам, че баба ми не е прала все с пералня, ама все пак  cry
Нормални ли са егати, такива срокове  Banghead
Сестра ми даде една идея, която за временно положение е идеална - да се обърне гумата
със сдъвканото нагоре - то не се пълни дотам вода.
Да обаче, щом на мъжа ми му се видя трудно да я разглоби, значи наистина е трудно.
Помолихме от сервиза да дойде човек да го направи, естествено срещу заплащане -
отказаха. Не е в гаранция пералнята, но и да беше - това не е повреждане, включено в гаранционните условия.

Значи, след всичко написано, искам да кажа - лошото сервизно обслужване е на път да ни откаже от продукт и марка,
от която иначе сме доволни.

# 1
  • Мнения: 8 917
Лошо Rolling Eyes...Нашата е Индезит и не се имали проблем със сервизното обслужване - до 2 работни дни са идвали винаги - нещо тракаше и ги викахме 3-4 пъти, докатос е оказа май, че е банела, защото сама си престана да трака Mr. Green...вариант е да носиш дрехите при вашите например или при родителите на съпруга си в случай, че живеят наблизо...а по-дребните неща - май на ръка Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 655
Сервиза да не е К&К? Ние за една част на кафемашина чакаме от 3-4 месеца вече.

# 3
  • Мнения: 5 622

 И аз съм се изумявала като ми кажат подобни срокове. Баси, тая гума да не пътува с камили?!

# 4
  • Мнения: 6 871
Не можеш ли да ползваш обществена пералня? Сигурно хич няма да ти е удобно като си свикнала така, но е по-добре отколкото да переш на ръка.
Иначе на мен ми се развали климатикът отново (горе-долу веднъж на месец му се случва), в събота го взеха и ще видим кога ще ми го върнат, не са казали още срок. Но аз предполагам, че няма да е скоро.

# 5
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Баси, тая гума да не пътува с камили?!

Абе по-скоро си мисля, че на собствен ход ще се търкаля  newsm78 Joy
Svetla1, сервизът е "България сервиз". Ама те, милите, какво да направят като нямат бе   33uu
Те са там за красота просто. Кой ти е виновен, че нямаш резервна пералня  smile3560
Бухтичка, обществена пералня има доста далеч от тук - чак в Студентски град  Crazy
По-скоро ще ги нося при мама, както предложи Слънчицето - тя ми е през две улици.
Обаче, в интерес на истината, засега си трая пред нея, защото знам, че
ще ми трие сол на главата, ще има - "Аз знам, че ти не проверяваш джобовете на дрехите,
дъра-бъра, дъра-бъра   - blahblah и аз ще трябва пак да се оправдавам   - smihesorry "
Но иначе разбира се, няма да ми откаже. Hug
Довечера съпружеското тяло ще се опита да я разглоби, и да обърне гумата, стискайте палци да стане.
И без това му имам повече доверие, отколко на повечето техници.
Неговата прецизност граничи с маниакалност. pironi

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 17:00 от Лимонче с меД

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Довечера съпружеското тяло ще се опита да я разглоби, и да обърне гумата, стискайте палци да стане.

въобще да не се и пробва - нищо няма да стане. То ако ставаше така...
Как разбра, че теча е от маншона? Има ли видима дупка или срез?

Само в Б-я сервиз ли пита?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Пробвай да си направиш един маркетинг и да видиш, дали тая пуста гума я няма на друго място, така че тия от сервиза да ги викнеш само да я сменят...  Rolling Eyes newsm78

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Гума ако си намерите се сменя лесно. Ако проблема е в гумата де.

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Ами Шани, видима е пущината. Направо като сръфана  cry
Незнам в кой друг сервиз да попитам.
Тези май се водят сервиз на тая пуста марка Brandt.
Ама ще питам, дано пък някой друг има.
Що не си взехме един Аристон, или нещо познато, по дяволите. #Cussing out

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Пази Боже от Аристон. Живеем на шестия етаж и пера с аристон за 750 лв. Като пера научава целия вход-УЖАСНО шумна паралня. Свеки взе една индезит и то от евтините модели но изобщо не е шумна и пере чудесно.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мдаа "България сервиз" ги правят тези номера.Зимата като бях решила че климатика се е развалил(натиснала съм дистанционното на някакъв свободен режим Embarassed)с малко дете на два-три месеца ми обясняват,че ще дойдат до няколко дни.Е как до няколко дни това дете с кво да го топля,че мъжа ми като побесня,че като отиди на място,че като се развикал.И за късмет се развикал баш на шефа им.До половин час техниците бяха в нас Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 167
да'н'та отчайвам, ама в италията, европейски съюз
1 месец ми се струва даже разумен срок, бързичко, демек  Mr. Green
кеф,ще мине и ще замине. тука брат'че едно биде ми отпушваха 7 месеца.
за смяна на клавиатура на лаптоп сезоните се смениха и тн и тн и тн
ако ти се занимава, виж не стават ли гуми от др. марки - като временна мярка. Peace

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 20:17 от Lennie

# 13
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Всякаква временна мярка е добре дошла, стига да става  Peace
Ако ще - и геврек да сложа там.
Ама как да разбера, дали друга гума става  newsm78
Аз си мислех, като временна мярка да врътнем малко гумата, та дупката да се падне
отгоре, ама Шани ми попари надеждите  Mr. Green
Леле Lennie, ти ме отчая с тоз Европейски съюз... Много търпеливи тез европейци, бре.
Аз вече се заринах в дрехи за пране.

# 14
  • Мнения: 6 164
Ехааа цял месец в леген да переш! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт