Коя боя на Лореал?

  • 8 869
  • 24
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Кастинг, Преференс, Екселенс или Ферия? Само за тези се сещам. И защо избирате нея, на кои критерии държите да отговаря-трайност, щадяща косъма, наситеност на цвета?

# 1
  • Мнения: 1 165
фризьорът ми  избира,според състоянието на косата ми и ефекта,който търся.

# 2
  • Мнения: 27 524
От изброените - най-хубава и качествена е Екселанс - най-поркивна и най-щадяща, най-дълго издържаща. Затова и тя е най-скъпата от всички на Лореал.
Фериа е с атрактивни цветове, сравнително бързо пада.
Кастинг е безамонячна, става за тон върху тон, не порменя драстично цвета на косата.
Преферанс е много силна, с много амоняк, иначе оцветява и покрива добре.
Основно ползвам Екселанс, държа да е щадяща  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 223
Ползвам Кастинг и съм доволна, придава много блясък на косата ми.

# 4
  • Мнения: 17 402
Опитах Преференс- не съм доволна! Уж силна, трайна - почна да пада след второто измиване. Може би е по-добре да пробваш професионалните...

# 5
  • Мнения: 10 983
Ползвам Feria и съм доволна - хубави цветове и не пада бързо! Peace Не е за бели коси!
Casting също е хубава, но с нея можеш да постигнеш само цвят, близък до сегашния.

# 6
  • Мнения: 115
От изброените - най-хубава и качествена е Екселанс - най-поркивна и най-щадяща, най-дълго издържаща. Затова и тя е най-скъпата от всички на Лореал.
Фериа е с атрактивни цветове, сравнително бързо пада.
Кастинг е безамонячна, става за тон върху тон, не порменя драстично цвета на косата.
Преферанс е много силна, с много амоняк, иначе оцветява и покрива добре.
Основно ползвам Екселанс, държа да е щадяща  Peace
Понеже и аз се боядисвам в твоя цвят, ще споделиш ли кой номер на Екселанс ползваш? Simple Smile Пробвала съм само веднъж със супер изсветляващо пепеливо русо, но стана прекалено сиво. Пределно ясно ми е, че зависи много от основата, но все пак да питам...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Лоши впечатления от Екселанс - алергизира ми кожата на главата за месеци напред.

# 8
  • Мнения: 5 241
Ползвам Кастинг и съм доволна, придава много блясък на косата ми.

Това мога да кажа и аз, не съм ползвала друга боя от няколко години  Peace

# 9
Преди бременноста ползвах Преференс покрива много добре, сега ползвам Кастинг-безамонячна.

# 10
  • Мнения: 6 164
Пък аз слагах петата на Лореал, за която не се сещаш - Рецитал.

Мислех да мина на Кастинг, че коса не ми остана вече. newsm78

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
L'Oreal Excellence
Имам доста бели коси, косъма ми е дебел, изсветлявам косата си с няколко тона само с боята. Затова съм се спряла на тази марка. Но при мен основният проблем е дали боята ще хване.

# 12
  • Мнения: 1 813
КАСТИНГ  Peace

# 13
  • Мнения: 399
С две ръце съм за КАСТИНГ  Peace Peace

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Рецитал  Peace!Доста години съм и вярна.

Общи условия

Активация на акаунт