Духалка или халогенна; маслен радиатор или конвектор?

  • 26 014
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 988
В заглавието се съдържат два отделни въпроса.

В апартамента ни няма парно, няма да инвестираме в климатици понеже ще изкараме още максимум година тук, ще се греем пак на ток. Бяхме с два конвектора но единия вече сдаде багажа та преди да купуваме нов, искам да питам според вас кое е по-добре откъм топлина и ефективност, предвид че ще поддържаме постоянна температура заради бебето, маслен радиатор или конвектор?

Освен това искаме да вземем една духалка за да загряваме ударно когато се наложи за кратко - за банята на бебето например, но гледам че продават и малки халогенни печки - чудя се какво е туй животно, да не е вредно нещо и по-добро ли е от духалка за целта (цените са близки).

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние сме с духалка и маслен радиатор.Нямаме конвектор и не мога да кажа кое е по-добро.Но радиатора си има реле и си поддържа температура.Освен това сме си купили овлажнител,който се слага на радиатора и не се изсушава въздуха.
А тези халогенните са нещо като едно време печките Лъч,ако не се лъжа.

# 2
  • Мнения: 1 455
Аз бих си взела радиатор.Имахме конверторна печка ,но не топлеше много,а и като я изключа веднага изстиваше апартамента.

# 3
  • Мнения: 984
за банята ще ти дам една идея, купуваш си спирт за горене, сипваш в една капачка или метална купичка и палиш много бързо се затоплля

# 4
  • София
  • Мнения: 362
Привет! Препоръчвам горещо конвекторни радиатори ADAX. Те са новрежки. Потърси в нета сайта - имаше и на английски. Колкото до това къде има магазин - с/у кино Арена в Св. Троица. Жената е много любезна и ще Ви обясни всичко, което питате Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 756
маслен с реле Hug

# 6
  • Мнения: 4 970
Хайде сега някой да даде препоръка за марка  и модел Praynig,4е като влеза в магазините "компетентните " консултанти  гледат уреда като 4е ли за първи път ooooh!.Не мога да раз4итам за съвет от тяхна страна- те просто 4етат написаното на етикета Crazy

# 7
  • Мнения: 1 756
Хайде сега някой да даде препоръка за марка  и модел Praynig,4е като влеза в магазините "компетентните " консултанти  гледат уреда като 4е ли за първи път ooooh!.Не мога да раз4итам за съвет от тяхна страна- те просто 4етат написаното на етикета Crazy
Ami az sym za Delongi,струва си малко по високата сума  Peace

# 8
  • Мнения: 988
Има нещо вярно, от двата ни конвектора този който оцеля е на Делонги.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Нашия радиатор е Теси с 12ребра.

# 10
  • Мнения: 498
конвектор  Peace

# 11
В спалнята, където спи малката съм с маслен радиатор на Делонги , но съм си купила и овлажнител от ТСМ и съм го закачила на радиатора. В стаята на голямата ми дъщеря има конвектор / отново на Де.лонги/, тъй като затопля много по-бързо сутрин, когато става за училище.А в банята съм сложила ADAX, но не бих казала , че затопля достатъчно бързо.

# 12
  • Мнения: 195
Привет! Препоръчвам горещо конвекторни радиатори ADAX.

# 13
  • Мнения: 1 000
Ние имаме конвектор.....с вентилатор ...на делонги
Перфектен е....стопля бързо
Конвектор De'Longhi HCA 320FS има го в
http://www.dom-net.bg....ама не дава директен линк
отиваш в електро и газови уреди->отоплителни уреди->избираш МАРКА ДЕЛОНГИ.....има описание и картинка

# 14
  • Мнения: 8 917
Адакс Peace Страхотни са! На станцията на предната ми работа беше оборудвано с тях - наистина са качествени Peace

Общи условия

Активация на акаунт