Трета пневмония за 10 месеца

  • 3 806
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Писна ми вече #Cussing out В чудо се видях - Ива за по-малко от година прави трета пневмония. Що материал съм изчела за имуностимулантите и пак не мога да открия начин да й помогна. Този път сме със вирусна-джипито каза, че много бързо се развива, от хрема-директно в белите дробове. Една лекарка ни препоръча да й сложим някаква ваксина Акт-хиб. Джипито каза, че няма смисъл, защото е само срещу един вид бактерии и при вирус това не действа. Има ли някой с такъв "черен" опит и успял ли е да помогне по някакъв начин на детето си да се закрепи. Кога ще го израсте това Sick

# 1
  • Мнения: 2 082
срещу вирусна пневмония няма какво да се направи-просто лош късмет.по-принцип/без да е задължително/пневмонията повтаря горе-долу по същото време когато е прекарана.след антибиотиците гледай да даваш повече кис. мляко.повече плодове и зеленчуци-за подсилване.аз си направих мед,лимони и орехи за децата,но твоето е по-малко и не знам яде ли мед.не му слагай ваксини или други неща-няма смисъл.синът ми така като малък изкара 3 пневмонии,но от тогава ,да чукна на дърво не се е разболявал.през какъв период от време са вашите пневмонии

# 2
  • Мнения: 408
Караме пневмонии през 5 месеца- Нова Година, май и сега newsm45 Кисело мляко ядем в несвяст, а като сме болни само това, плодове и зеленчуци-също и въпреки това боледува. И витамини й давам от време навреме-не е от липсата им Thinking В чудо съм се видяла вече. Лошо почваме зимата smile3511 smile3514 newsm45

# 3
  • Мнения: 816
Ужасно неприятно, наистина. Моят съвет е да пробвате и с хомеопатия.  Дано се оправите по-бързо и се пазете много!

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Кашля ли детето?

# 5
  • Мнения: 2 082
да-хомеопатията наистина е вариант-защо не пробвате

# 6
  • Мнения: 4 392
Още един глас от мен за хомеопатията! Намери си добър класически хомеопат! Peace

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А кой разчете снимката, че е пневмония?
Защото те обикновено, когато не са много сигурни пишат "... не може да се изключи интерстециална пневмония...".

# 8
  • Мнения: 408
Четири лекаря я гледаха-ренгенолога поставя диагнозата, после джипито, а след това и две лекарки от детско отделение. Иначе не е вдигала Т, рядко кашля, но гадно. А по въпроса за хомеопата-тук в Сливен има няколко, но не съм чувала кой знае какви отзиви. Ама ще взема да се пробвам при един, който е и лекар, макар, че има няколко зъболекаря-хомеопати.

# 9
  • Мнения: 3 456
Моята лична много ми хвали един от Сливен, защото и аз имам сериозни проблеми и тя всеки път ми казва , че трябва да потърся помощта на хомеопатията. Този, който тя всеки път ми препоръчва е Антон Дойчев- класически хомеопат, също е и лекар. Ако искаш пиши на лични ще ти дам координатите му.Аз така и не се натутках да отида.

# 10
  • Мнения: 449
Не знам какво да те посъветвам и ние сме същите. Какви ли не имуностимулатори изредихме и продължава да боледува Sad

nano, в какво съотношение даваш меда, лимона и орехите. По колко пъти на ден и колко време като дни даваш?

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Malinski
Цитат
Писна ми вече #Cussing out В чудо се видях - Ива за по-малко от година прави трета пневмония. Що материал съм изчела за имуностимулантите и пак не мога да открия начин да й помогна. Този път сме със вирусна-джипито каза, че много бързо се развива, от хрема-директно в белите дробове. Една лекарка ни препоръча да й сложим някаква ваксина Акт-хиб. Джипито каза, че няма смисъл, защото е само срещу един вид бактерии и при вирус това не действа. Има ли някой с такъв "черен" опит и успял ли е да помогне по някакъв начин на детето си да се закрепи. Кога ще го израсте това

chere6ka
Цитат
Не знам какво да те посъветвам и ние сме същите. Какви ли не имуностимулатори изредихме и продължава да боледува Sad

 - Най-вероятно става въпрос за Туберкулинов Миазъм (предразположение), и един Класически  Хомеопат успешно ще се справи веднъж за винаги с такова бързо и безпрепятствено слизане на настинките от носа - в дробовете, предписвайки точното и индивидуално за всяко отделно дете хомеопатично л-во Peace

# 12
  • Мнения: 511
СМЕНИ ДОКТОРА,СИГУРНО НЕ ВИ ЛЕКУВА ДОКРАИ ЗАТОВА ПОВТАРЯТЕ ПНЕВМОНИИТЕ

# 13
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
СМЕНИ ДОКТОРА,СИГУРНО НЕ ВИ ЛЕКУВА ДОКРАИ ЗАТОВА ПОВТАРЯТЕ ПНЕВМОНИИТЕ

 - Не е въпроса до смяна на доктора, а до СМЯНА НА ФИЛОСОФИЯТА НА ЛЕКУВАНЕ smile3529

# 14
  • Мнения: 511
НА НЯКОИ ДЕЦА НЕ ИМ ПОНАСЯ ХОМЕОПАТИЯТА,ВСЕКИ Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН,НА МЕН НЕ МИ ПОМОГНА КОЛКОТО И ЖЕЛАНИЕ ДА ИМАХ

Общи условия

Активация на акаунт