За наемателите ИЗВЪН София

  • 1 397
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 129
Докато четях темата за наемателите в София, и реших да попитам как стоят нещата в провинцията.
Аз за да се види разликата, не заради друго. Освен това ми предстои и по-добре да знам какво да очаквам....

# 1
  • Popovo
  • Мнения: 571
Извън София е много относително, при нас наемите в града са около 40-50 лв, а във Варна от 100 нагоре, така че ако искаш точен отговор, питай конкретно за мястото което те интересува.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм чела темата за София и не разбирам за какво точно питаш newsm78 Какво за наемателите? Наемите са между 80 и 200лв тук в Ямбол според зависи. В Пловдив например си е почти както в София.

# 3
  • Мнения: 990
Тук в Стара Загора варират от 100лв. нагоре, зависи от жилището ,от района.

# 4
  • Мнения: 86
Ние сме на квартира в Пловдив,наема за двустаен ми е 180лв.(необзаведен),а за гарсонера в Ямбол пак необраведена сме я давали за 70лв.

# 5
  • Мнения: 187
Извън София е много относително, при нас наемите в града са около 40-50 лв, а във Варна от 100 нагоре, така че ако искаш точен отговор, питай конкретно за мястото което те интересува.
Някои ако ми намери квартира във Варна за 100 лв, ще му дам комисионна 12 наема.
Наема ни в момента е 300 лв.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Както в София, така и в провинцията всичко зависи от квартала, големината на апартамента и не на последно място, цитирайки наемите си трябва да отбележим кога са се наемали.

Ние сме на квартира в Пловдив,наема за двустаен ми е 180лв.(необзаведен),а за гарсонера в Ямбол пак необраведена сме я давали за 70лв.

Кажи първо какво е двустаен апартамент, защото всяка агенция си има различни определение - спалня, хол и кухня - това ли имаш предвид?

Нашето положение - в Пловдив, преди Братската могила (води се широк център), приблизително 100кв.м. (две спални, хол, кухня, три сервизни помещения, без преход), обзаведен, нает преди една година - наем 220лв./месец.

# 7
  • Мнения: 240
В Русе в центъра и кв.Възраждане стая и кухня , което за мен е гарсионера са по 150 лв / необзаведени /.двустайните и тристайните са по 200 и нагоре.В повечето случаи са необзаведени.

# 8
  • Мнения: 5 577
В Русе в центъра и кв.Възраждане стая и кухня , което за мен е гарсионера са по 150 лв / необзаведени /.двустайните и тристайните са по 200 и нагоре.В повечето случаи са необзаведени.

Русе, най-хубавия квартал (Възраждане), 57кв, голяма гарсониера, с две тераси, полуобзаведена (имаше шкафчета, гардероби, незнам дали така се води) - 150 лв.
Наета Април месец т.г.

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Нашето положение - в Пловдив, преди Братската могила (води се широк център), приблизително 100кв.м. (две спални, хол, кухня, три сервизни помещения, без преход), обзаведен, нает преди една година - наем 220лв./месец.

  Имали сте късмет!  Peace
  Мои близки са на квартира близо до вас, до Данъчното, 95кв., необзаведен апартамент, наемът е 250лв. на месец. Вярно, че е ново строителство, ама ми се вижда множко.

# 10
Във В. Търново какви са наемите за 3-стаен апартамент (80-100кв.)  на хубаво място? А къщи дават ли се под наем?

# 11
  • Мнения: 1 858
В Монтана (идеален център) боксониера (стая с бокс, коридор, баня и тоалетна) =80лв. Не обзаведена.

# 12
  • Popovo
  • Мнения: 571
[[/quote]
Някои ако ми намери квартира във Варна за 100 лв, ще му дам комисионна 12 наема.
Наема ни в момента е 300 лв.
[/quote]

Брат ми в момента плаща 120 лв наем във Владиславово, но живее там от  newsm78 има- няма десетина години.

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Извън София е много относително, при нас наемите в града са около 40-50 лв, а във Варна от 100 нагоре, така че ако искаш точен отговор, питай конкретно за мястото което те интересува.
Някои ако ми намери квартира във Варна за 100 лв, ще му дам комисионна 12 наема.
Наема ни в момента е 300 лв.
И предполагам, живееш сигурно в широк център, защото в идеален център както го водят, няма наем по-нисък от 200-250 евро  Wink

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 19:58 от de3demonka

# 14
  • в къщи
  • Мнения: 467
Миналата година за гарсониера в окаяно състояние вземах 50лв.,а сега,след ремонт-100лв.-Димитровград.

Общи условия

Активация на акаунт