д-р Мазнейкова

  • 707
  • 3
  •   1
Отговори
Здрваейте  bouquet Аз ходих на аминоцентеза при д-р Мазнейкова, има ли от вас който ходят при нея и доволни ли сте от работата й   bouquet

# 1
  • Мнения: 288
Аз ходя при нея от няколко години.
Доверих й се, когато в началото на бременноста си имах кървене - мога да кажа, че тя спаси бебето ми. Предишният лекар ме беше докарал дотук и имаше огромен риск, но тя се справи. Бях 3 седмици в болницата й и съм изключително доволна от грижите и професионализма. До тук всичко, което е направила за мен е било абсолютно точно и премерено.
Благодарна съм й, че запази бременността ми и беше до мен дори и в 1 през нощта, когато имах нужда от преглед.
Поради моите особени вени, всеки път, когато трябваше да се сложи система акушерките отваряха нов абокат - последните дни ми беше вече неудобно като изчислих колко абоката са използвали само за мен.
Мисля, че към старите си пациентки е особено внимателна, добре е да те опознае, ако не си ходила преди.
В интерес на проследяването е да има повече информация за теб.
Винаги, когато съм й звъняла на мобилния е била любезна и внимателна и ми е обяснявала какво е подходящото поведение за мен.
Аз съм изключително доволна от нея.
Желая успех.

# 2
  • Мнения: 907
Аз съм ходила при нея три пъти на преглед откакто съм бременна и съм доволна. Дори с нетърпение чакам следващия преглед там след две седмици.
Иначе си следя бременността и ще раждам другаде (стечение на обстоятелствата, може би Simple Smile ).
Е, ако се разтърсиш из форума, има много изписано за д-р Мазнейкова и 'средни' мнения почти няма - или са много доволни, или много недоволни. Надявам се да продължа да бъда сред много доволните Simple Smile

# 3
д-р Мазнейкова е моя гинеколог.
Благодарение на нейния професионализъм се откри причината за загубата на първото ми бебе. Тя проследи втората ми бременност от първия ден и ми направи секциото.
 Благодарение на нея сега се радвам на малкото ми бебе.
Страшно съм доволна от нея и знам,че ако забременея отново пак тя ще ме проследява. Не бих се доверила на никой друг.

Общи условия

Активация на акаунт