Пак въпросче за кухните.

  • 852
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 564
Поръчахме си кухня,но аз искам в едното шкафче да си сложа коша(искам да бъде скрит).Бихте ли ми казали специални ли са тези кошове и ако някой има снимка нека го покаже.Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да специални са.Поръчай си го там,където ще ти правят кухнята.Нямам снимка обаче.Някакси се поставят в шкафа и като се отвори вратичката се отваря и капака на коша Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 564
Майстора ми каза аз да си намеря такъв кош-той ще го постави.Само че не знам къде ги продават newsm78.

# 3
  • ново
  • Мнения: 5 884
Ние имаме такова кошче за боклук - вградено в шкафа. Хромирано е. Нещо подобно на това, но нещо не мога да се сетя от къде точно го купихме newsm78, беше отдавна.
http://911.bg/a2/offers.asp?p=393368&parent=3128

# 4
  • Мнения: 1 564
Като отвориш шкафа само ли се отваря(дано си ме разбрала),или ти си го отваряш с крак?

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 09:57 от ninka

# 5
  • София
  • Мнения: 718
Такова кошче, оето се отваря с вратата на шкафчето съм виждала, че продават в Аико.

# 6
  • Мнения: 5 539
Майстора ми каза аз да си намеря такъв кош-той ще го постави.Само че не знам къде ги продават newsm78.
Щом си в Бургас, ще ти кажа къде продават Simple Smile
На "Сливница" има 2-3 магазина.
На "Ивайло" също, ето тук
Това са магазини, където продават мивки, отцедници, бутилиери и т.н. Там трябва да има и такива кошчета.

# 7
  • София
  • Мнения: 718
Sorry, не съм видяла че не си от София.

# 8
  • Мнения: 1 564
Благодаря ви за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 893
ninka,според достоверен източник/производител на мебели/ тези кошчета се закачат на вратичката и при отваряне на шкафа капакът се вдига.В Бургас такива кошчета има в магазините за мебелен обков - най-много такива има около Краснодар.
И аз си чакам кухнята с такъв кош, но на мен майстора ми каза, че е по-добре той да ми го купи.

# 10
  • Мнения: 1 564
Благодаря.Днеска ще ходим при него и ще се доуточним за подробностите.  bouquet

# 11
  • ново
  • Мнения: 5 884
Като отвориш шкафа само ли се отваря(дано си ме разбрала),или ти си го отваряш с крак?

Да, нашто кошче има на капака нещо като малка дръжчица, за която е завързана една връвчица. При отваряне на вратичката на шкафа, се отваря и капака на кошчето, самото кошче няма педал, капака има нещо като пружина. Подобно е на външен вид като това, което показах в линка, но без педал.

Общи условия

Активация на акаунт